Гель-лак Термо Global Fashion 23, 10 мл Гель-лак Термо Global Fashion 23, 10 мл

Код продукту: 3562
Залишок на складі: багато
43 ₴
0,95 €
1,04 $
5 купили

Кількість:

5 купили
Характеристика
Перегляди 897
Кількість товарів в одній коробці 8
Номер полиці на склад В31
Номер кольору 23
Розміри
Довжина 3.50 cm
Ширина 2.00 cm
Висота 7.00 cm
Об `єм 10.00 ml

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

ТЕРМО-ГЕЛЬ-ЛАК
Термо-гель-лак-це гель-лак, який здатний змінювати свій колір в залежності від температури навколишнього середовища і тепла ваших рук. В результаті виходить гарний плавний градієнт.

Гель-лаки є трифазними, тобто для створення довготривалого покриття з їх використанням необхідні основа і топ.
Вимагає такої ж підготовки, як і звичайний гель-лак
Його наносять в 2-3 шари з проміжною полімеризацією протягом 60-120 секунд.
Тендітні нігті вимагають зміцнення за допомогою основи / верху.
Фінішне покриття повинно щільно прилягати до країв нігтя
Особливо рекомендується покупцям в холодну пору року, коли ефект проявляється більш чітко


ТОНКОЩІ РОБОТИ:
1
перевага:
гель-лак пігментований, достатньо 2 тонких шарів

колір не турбує, він постійно змінюється в залежності від температури

ви можете створювати красиві дизайни
легко наноситься

не оголюється при нанесенні

ніякого різкого запаху

швидка полімеризація

самовирівнюється
5
3
4
2
мл.
8
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
01

Код продукта: LG 02-23 Гель лак термо от Global Fashion в Молдове. Невероятное свойство термо гель-лака состоит в том, что температура окружающей среды теперь сможет влиять на цвет вашего маникюра! У вашего маникюра будет своё собственное настроение, и это поможет вам всегда казаться разной! Сочетая качество продукции бренда Global Fashion и необычайный эффект термо гель-лака, вы будете всегда выглядеть неотразимо!

Термо покрытие Global Fashion подарит вам безупречные ухоженные ноготки со стойким зеркальным блеском для эффектного стильного образа!

Купить термо гель лак вы сможете в интернет магазине с бесплатной доставкой.


Гель-лак Термо Global Fashion 23, 10 мл - це інноваційний продукт на ринку нарощування та догляду за нігтями. Гель-лак надає можливість вирішити дві проблеми одночасно: забезпечити жінкам довготривалий захист своїх нігтів та дозволяє змінювати колір нігтів залежно від температури.

Гель-лак Термо Global Fashion 23, 10 мл значно відрізняється від звичайного гель-лаку. Його особливістю є здатність змінювати колір залежно від температури. Якщо ви будете у приміщенні з комфортними температурними умовами, ваші нігті будуть чудово виглядати в світлому рожевому кольорі. А якщо ви вийдете на вулицю в прохолодну погоду, ваші нігті змінять колір на більш темну відтінок, наприклад, на персиковий.

Крім того, гель-лак Термо Global Fashion 23, 10 мл має додаткові переваги: тривалу стійкість, насичений колір та легко аплікується. Гель-лак дозволяє зберігати красивий вигляд вашого манікюру протягом тривалого часу, без необхідності постійно повторювати процедуру накладання лаку.

Гель-лак Термо Global Fashion 23, 10 мл також дозволяє вирішити проблему, коли жінки, які мають обмежений час, не можуть постійно змінювати свій манікюр. За допомогою гель-лаку Термо Global Fashion 23, 10 мл, ви зможете отримати насичений колір у різних відтінках, залежно від температури протягом декількох тижнів.

Висновок: Гель-лак Термо Global Fashion 23, 10 мл - це інноваційний продукт на ринку нарощування та догляду за нігтями, який дозволяє змінювати колір нігтів залежно від температури. Для жінок, які не мають часу для постійного змінювання манікюру, цей гель-лак є ідеальним вибором. Висока стійкість і яскравий колір зроблять ваш манікюр вражаючим і надійним на тривалий час.