Гель лак термо від Global Fashion 11, 8 мл

Код продукту: 11877
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,65 €
2,90 $
(3)
69 купили

Кількість:

(3)
69 купили
Характеристика
Перегляди 920
Кількість товарів в одній коробці 24
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 11
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Станьте товар

2023-10-30 07:37:08
1

2023-09-08 05:13:03
5

ТЕРМО-ГЕЛЬ-ЛАК
Термо-гель-лак-це гель-лак, який здатний змінювати свій колір в залежності від температури навколишнього середовища і тепла ваших рук. В результаті виходить гарний плавний градієнт.

Гель-лаки є трифазними, тобто для створення довготривалого покриття з їх використанням необхідні основа і топ.
Вимагає такої ж підготовки, як і звичайний гель-лак
Його наносять в 2-3 шари з проміжною полімеризацією протягом 60-120 секунд.
Тендітні нігті вимагають зміцнення за допомогою основи / верху.
Фінішне покриття повинно щільно прилягати до країв нігтя
Особливо рекомендується покупцям в холодну пору року, коли ефект проявляється більш чітко


ТОНКОЩІ РОБОТИ:
1
перевага:
гель-лак пігментований, достатньо 2 тонких шарів

колір не турбує, він постійно змінюється в залежності від температури

ви можете створювати красиві дизайни
легко наноситься

не оголюється при нанесенні

ніякого різкого запаху

швидка полімеризація

самовирівнюється
5
3
4
2
мл.
8
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
01

Гель-лак термо Temperature Changing 8 мл Global Fashion . Одним из современных хитов является термо гель-лак, меняет свой оттенок в зависимости от изменения температуры окружающей среды, с которой соприкасаются пальцы (воздуха, воды, предметов) и самой ногтевой пластины. Таким образом, когда руки с термо-маникюром замерзают и становятся холодными, то гель-лаковое покрытие принимает более темный оттенок, а когда кончики пальцев теплые -то светлый. Такая реакция обусловлена тем, что в состав термо гель-лаков входят специальные пигментированные частицы, которые чувствительны к любому перепаду температуры. В зависимости от количества тепла, поглощаемого гель-лаковым покрытием, более ярко проступает тот или иной оттенок. У вашего маникюра будет своё собственное настроение, и это поможет вам всегда казаться разной! Сочетая качество продукции бренда Global Fashion и необычайный эффект термо гель-лака, вы будете всегда выглядеть неотразимо!Объем 8мл. В палитре 18 невероятных цветов. Термо покрытие Global Fashion подарит вам безупречные ухоженные ноготки со стойким зеркальным блеском для эффектного стильного образа!

Гель лак термо від Global Fashion - це інноваційний продукт на ринку гелевих лаків, який змінює колір в залежності від температури повітря. Цей гель лак має об'єм 11,8 мл і легко наноситься на нігті.

Особливість гель лаку термо полягає в тому, що він має кольорову пігментовану основу, яка змінюється залежно від температури. Таким чином, коли повітря навколо нігтів зігрівається, гель лак змінюється з одного кольору на інший.

Крім ефектного колірного переходу, гель лак термо має ще й інші переваги. Перш за все, він є дуже довговічним і зберігає зовнішній вигляд на нігтях протягом багатьох тижнів. Крім того, гель лак не пошкоджує нігтьову пластину і не руйнує її структуру, що дозволяє зберігати здоровий стан нігтів.

Для нанесення гель лаку термо необхідно мати базовий покриття, яке захистить нігті від пошкоджень. Після його нанесення можна наносити гель лак в потрібній кількості шарів. Після цього потрібно висушити гель лампою і нанести топ-покриття для закріплення кольору та блиску на нігтях.

Гель лак термо від Global Fashion - це чудовий вибір для тих, хто хоче піклуватись про здоров'я своїх нігтів і мати можливість отримувати яскраві та незабутні манікюри. Він має чудовий ефект переходу кольору та високу якість, що дозволяє користувачам насолоджуватись красою своїх нігтів протягом довгого часу.