Гель лак термо від Global Fashion 03, 8 мл

Код продукту: 11869
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,65 €
2,90 $
(5)
38 купили

Кількість:

(5)
38 купили
Характеристика
Перегляди 954
Кількість товарів в одній коробці 24
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 03
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Станьте товар

2023-10-19 00:18:34
5

ТЕРМО-ГЕЛЬ-ЛАК
Термо-гель-лак-це гель-лак, який здатний змінювати свій колір в залежності від температури навколишнього середовища і тепла ваших рук. В результаті виходить гарний плавний градієнт.

Гель-лаки є трифазними, тобто для створення довготривалого покриття з їх використанням необхідні основа і топ.
Вимагає такої ж підготовки, як і звичайний гель-лак
Його наносять в 2-3 шари з проміжною полімеризацією протягом 60-120 секунд.
Тендітні нігті вимагають зміцнення за допомогою основи / верху.
Фінішне покриття повинно щільно прилягати до країв нігтя
Особливо рекомендується покупцям в холодну пору року, коли ефект проявляється більш чітко


ТОНКОЩІ РОБОТИ:
1
перевага:
гель-лак пігментований, достатньо 2 тонких шарів

колір не турбує, він постійно змінюється в залежності від температури

ви можете створювати красиві дизайни
легко наноситься

не оголюється при нанесенні

ніякого різкого запаху

швидка полімеризація

самовирівнюється
5
3
4
2
мл.
8
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
01

Гель-лак термо Temperature Changing 8 мл Global Fashion . Одним из современных хитов является термо гель-лак, меняет свой оттенок в зависимости от изменения температуры окружающей среды, с которой соприкасаются пальцы (воздуха, воды, предметов) и самой ногтевой пластины. Таким образом, когда руки с термо-маникюром замерзают и становятся холодными, то гель-лаковое покрытие принимает более темный оттенок, а когда кончики пальцев теплые -то светлый. Такая реакция обусловлена тем, что в состав термо гель-лаков входят специальные пигментированные частицы, которые чувствительны к любому перепаду температуры. В зависимости от количества тепла, поглощаемого гель-лаковым покрытием, более ярко проступает тот или иной оттенок. У вашего маникюра будет своё собственное настроение, и это поможет вам всегда казаться разной! Сочетая качество продукции бренда Global Fashion и необычайный эффект термо гель-лака, вы будете всегда выглядеть неотразимо!Объем 8мл. В палитре 18 невероятных цветов. Термо покрытие Global Fashion подарит вам безупречные ухоженные ноготки со стойким зеркальным блеском для эффектного стильного образа!

Гель лак термо від Global Fashion 03, 8 мл - інноваційний продукт на ринку нарощування нігтів, який дозволяє вам отримати ефект зміни кольору залежно від температури навколишнього середовища. Застосовуючи цей гель-лак, ви отримаєте можливість створювати яскраві і оригінальні манікюри та нігтьові дизайни.

Гель лак термо має унікальний склад, який забезпечує його особливі властивості. При зміні температури навколишнього середовища, гель-лак може змінити свій колір і стати на кілька відтінків світлішим або темнішим. Це дозволяє створювати неймовірно оригінальні манікюри з ефектом переливу і градієнту.

Одним з головних переваг гель лаку термо є його тривалість. За допомогою цього гель-лаку, ви можете зберегти свій ідеальний манікюр протягом тривалого часу, до трьох тижнів. Це дозволяє вам не дбати про нігті кожен день, а також економити час на візитах до салону краси.

Гель лак термо від Global Fashion може використовуватися як для професійного використання, так і для домашнього використання. Він дуже простий у застосуванні, що дозволяє навчитися робити манікюр самостійно.

Не обмежуйте свою фантазію та створюйте оригінальний і неповторний манікюр з гель-лаком термо від Global Fashion 03, 8 мл!