Гель лак термо від Global Fashion 07, 8 мл

Код продукту: 11873
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,65 €
2,90 $
(5)
48 купили

Кількість:

(5)
48 купили
Характеристика
Перегляди 1061
Кількість товарів в одній коробці 24
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 07
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Станьте товар

2023-11-15 20:39:53
5

2023-09-17 19:47:21
5

ТЕРМО-ГЕЛЬ-ЛАК
Термо-гель-лак-це гель-лак, який здатний змінювати свій колір в залежності від температури навколишнього середовища і тепла ваших рук. В результаті виходить гарний плавний градієнт.

Гель-лаки є трифазними, тобто для створення довготривалого покриття з їх використанням необхідні основа і топ.
Вимагає такої ж підготовки, як і звичайний гель-лак
Його наносять в 2-3 шари з проміжною полімеризацією протягом 60-120 секунд.
Тендітні нігті вимагають зміцнення за допомогою основи / верху.
Фінішне покриття повинно щільно прилягати до країв нігтя
Особливо рекомендується покупцям в холодну пору року, коли ефект проявляється більш чітко


ТОНКОЩІ РОБОТИ:
1
перевага:
гель-лак пігментований, достатньо 2 тонких шарів

колір не турбує, він постійно змінюється в залежності від температури

ви можете створювати красиві дизайни
легко наноситься

не оголюється при нанесенні

ніякого різкого запаху

швидка полімеризація

самовирівнюється
5
3
4
2
мл.
8
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
01

Гель-лак термо Temperature Changing 8 мл Global Fashion . Одним из современных хитов является термо гель-лак, меняет свой оттенок в зависимости от изменения температуры окружающей среды, с которой соприкасаются пальцы (воздуха, воды, предметов) и самой ногтевой пластины. Таким образом, когда руки с термо-маникюром замерзают и становятся холодными, то гель-лаковое покрытие принимает более темный оттенок, а когда кончики пальцев теплые -то светлый. Такая реакция обусловлена тем, что в состав термо гель-лаков входят специальные пигментированные частицы, которые чувствительны к любому перепаду температуры. В зависимости от количества тепла, поглощаемого гель-лаковым покрытием, более ярко проступает тот или иной оттенок. У вашего маникюра будет своё собственное настроение, и это поможет вам всегда казаться разной! Сочетая качество продукции бренда Global Fashion и необычайный эффект термо гель-лака, вы будете всегда выглядеть неотразимо!Объем 8мл. В палитре 18 невероятных цветов. Термо покрытие Global Fashion подарит вам безупречные ухоженные ноготки со стойким зеркальным блеском для эффектного стильного образа!

Гель лак термо від Global Fashion 07, 8 мл - ідеальне рішення для тих, хто хоче створити оригінальний і ефектний манікюр. Цей незвичайний гель лак змінює свій колір залежно від температури навколишнього середовища, що надає нігтям додаткової виразності і чарівності.

Гель-лаки, як відомо, дуже зручні тому, що добре тримаються на нігтях, не потрібно більше двох годин на процедуру, а ще й різноманітність кольорів дозволяє підібрати собі настрій, сезонність, альтернативу класичному французькому манікюру. Але є ще інтригуючий варіант для цього засобу - гель лак термо.

Це кольорові шедеври забезпечать нігтям оригінальність і творчість, так як змінювати колір такого гель-лаку можна досить просто - змінилася температура димішки чаю в руках, змінюється колір гель лаку. Це дійсно дивовижно і захоплююче, оскільки кожен раз нігті будуть нагадувати нам про правильне утримання температури в руках або про невтішне похолодання.

Особливості гель-лаку термо від Global Fashion 07, 8 мл:

- колір змінюється в залежності від температури середовища;
- володіє високою якістю;
- не розтікається, добре наноситься на поверхню нігтя;
- має стійкість до механічних дій;
- не псує нігтів.

Отже, гель лак термо є чудовою творчою альтернативою класичному манікюру, який здатний надати нігтям додаткового ефекту та виразності. А гель-лак термо від Global Fashion 07, 8 мл - це найкращий варіант засобу з високою якістю та стійкістю. Відкрийте для себе чудовий світ гель-лаку термо та створюйте своїм нігтям безмежні можливості!