Гель лак термо від Global Fashion 02, 8 мл

Код продукту: 11868
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,65 €
2,90 $
(5)
82 купили

Кількість:

(5)
82 купили
Характеристика
Перегляди 1184
Кількість товарів в одній коробці 24
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 02
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Станьте товар

2023-10-12 06:05:29
5

2023-10-02 10:40:54
5

ТЕРМО-ГЕЛЬ-ЛАК
Термо-гель-лак-це гель-лак, який здатний змінювати свій колір в залежності від температури навколишнього середовища і тепла ваших рук. В результаті виходить гарний плавний градієнт.

Гель-лаки є трифазними, тобто для створення довготривалого покриття з їх використанням необхідні основа і топ.
Вимагає такої ж підготовки, як і звичайний гель-лак
Його наносять в 2-3 шари з проміжною полімеризацією протягом 60-120 секунд.
Тендітні нігті вимагають зміцнення за допомогою основи / верху.
Фінішне покриття повинно щільно прилягати до країв нігтя
Особливо рекомендується покупцям в холодну пору року, коли ефект проявляється більш чітко


ТОНКОЩІ РОБОТИ:
1
перевага:
гель-лак пігментований, достатньо 2 тонких шарів

колір не турбує, він постійно змінюється в залежності від температури

ви можете створювати красиві дизайни
легко наноситься

не оголюється при нанесенні

ніякого різкого запаху

швидка полімеризація

самовирівнюється
5
3
4
2
мл.
8
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
01

Гель-лак термо Temperature Changing 8 мл Global Fashion . Одним из современных хитов является термо гель-лак, меняет свой оттенок в зависимости от изменения температуры окружающей среды, с которой соприкасаются пальцы (воздуха, воды, предметов) и самой ногтевой пластины. Таким образом, когда руки с термо-маникюром замерзают и становятся холодными, то гель-лаковое покрытие принимает более темный оттенок, а когда кончики пальцев теплые -то светлый. Такая реакция обусловлена тем, что в состав термо гель-лаков входят специальные пигментированные частицы, которые чувствительны к любому перепаду температуры. В зависимости от количества тепла, поглощаемого гель-лаковым покрытием, более ярко проступает тот или иной оттенок. У вашего маникюра будет своё собственное настроение, и это поможет вам всегда казаться разной! Сочетая качество продукции бренда Global Fashion и необычайный эффект термо гель-лака, вы будете всегда выглядеть неотразимо!Объем 8мл. В палитре 18 невероятных цветов. Термо покрытие Global Fashion подарит вам безупречные ухоженные ноготки со стойким зеркальным блеском для эффектного стильного образа!

Гель лак термо від Global Fashion 02 є ідеальним вибором для тих, хто хоче створювати оригінальний і стильний манікюр. Цей гель лак має особливу властивість, яка змінює колір нігтів залежно від температури. Це дозволяє підкреслити індивідуальність та креативність в оформленні манікюру.

Гель лак термо містить в собі всі необхідні компоненти для створення якісного та довготривалого покриття на нігтях. Формула гель лаку містить пластифікатори, які забезпечують стійкість та еластичність покриття, а також спеціальні пігменти, які змінюють колір залежно від температури.

Гель лак термо легко наноситься, має гарну текучість та не розтікається. Для нанесення потрібно використовувати базовий та верхній шари гель лаку, які забезпечать додаткову захист та блиск на нігтях.

Колір гель лаку термо від Global Fashion 02 може змінюватися з пурпурового на зелений, залежно від температури поверхні, на яку нанесений покриття. Це дозволяє варіювати манікюр залежно від погодних умов та настрою.

Гель лак термо від Global Fashion 02 має обсяг 8 мл та можна з легкістю купити в інтернет магазинах та спеціалізованих магазинах для нарощування нігтів. Завдяки своїй унікальній властивості зміни коліру в залежності від температури, гель лак термо від Global Fashion 02 стане не лише вашим улюбленим, а й додатковим акцентом в створенні красивого та ефектного манікюру.