Гель лак термо від Global Fashion 15, 8 мл

Код продукту: 11881
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,65 €
2,90 $
(5)
32 купили

Кількість:

(5)
32 купили
Характеристика
Перегляди 907
Кількість товарів в одній коробці 24
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 15
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Станьте товар

2023-10-11 06:37:09
5

ТЕРМО-ГЕЛЬ-ЛАК
Термо-гель-лак-це гель-лак, який здатний змінювати свій колір в залежності від температури навколишнього середовища і тепла ваших рук. В результаті виходить гарний плавний градієнт.

Гель-лаки є трифазними, тобто для створення довготривалого покриття з їх використанням необхідні основа і топ.
Вимагає такої ж підготовки, як і звичайний гель-лак
Його наносять в 2-3 шари з проміжною полімеризацією протягом 60-120 секунд.
Тендітні нігті вимагають зміцнення за допомогою основи / верху.
Фінішне покриття повинно щільно прилягати до країв нігтя
Особливо рекомендується покупцям в холодну пору року, коли ефект проявляється більш чітко


ТОНКОЩІ РОБОТИ:
1
перевага:
гель-лак пігментований, достатньо 2 тонких шарів

колір не турбує, він постійно змінюється в залежності від температури

ви можете створювати красиві дизайни
легко наноситься

не оголюється при нанесенні

ніякого різкого запаху

швидка полімеризація

самовирівнюється
5
3
4
2
мл.
8
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
01

Гель-лак термо Temperature Changing 8 мл Global Fashion . Одним из современных хитов является термо гель-лак, меняет свой оттенок в зависимости от изменения температуры окружающей среды, с которой соприкасаются пальцы (воздуха, воды, предметов) и самой ногтевой пластины. Таким образом, когда руки с термо-маникюром замерзают и становятся холодными, то гель-лаковое покрытие принимает более темный оттенок, а когда кончики пальцев теплые -то светлый. Такая реакция обусловлена тем, что в состав термо гель-лаков входят специальные пигментированные частицы, которые чувствительны к любому перепаду температуры. В зависимости от количества тепла, поглощаемого гель-лаковым покрытием, более ярко проступает тот или иной оттенок. У вашего маникюра будет своё собственное настроение, и это поможет вам всегда казаться разной! Сочетая качество продукции бренда Global Fashion и необычайный эффект термо гель-лака, вы будете всегда выглядеть неотразимо!Объем 8мл. В палитре 18 невероятных цветов. Термо покрытие Global Fashion подарит вам безупречные ухоженные ноготки со стойким зеркальным блеском для эффектного стильного образа!

Гель-лак термо - це новий тренд, який завойовує серця fashionista. Його головна особливість - здатність змінювати колір в залежності від температури. Сьогодні ми хочемо розповісти про гель лак термо від Global Fashion.

Цей гель-лак має об'єм 15,8 мл, що більшою мірою достатньо для проведення багатьох процедур нарощування нігтів. Продукт має гладку текстуру, легко наноситься і не тече. Кількість шарів для нанесення залежить від бажаного результату та індивідуальних вимог клієнта.

Основна особливість гель-лаку - зміна кольору від темно-фіолетового до світлого рожевого в залежності від температури. На холоді нігті стають темно-фіолетового кольору, а на теплі вони перетворюються на світлу рожеву гаму. Така технологія дозволяє створити незвичайний дизайн, який буде привертати увагу навколишніх.

Цей гель-лак термо має низький рівень токсичності та високу стійкість. Клієнтки можуть насолоджуватися яскравим та незвичайним дизайном нігтів протягом тривалого періоду часу. Якщо правильно доглядати за нігтями, гель-лак термо може витримати до 2-х тижнів без тріщин та відколів.

Загалом, гель-лак термо від Global Fashion - це якісний, стійкий та дуже цікавий продукт, який дозволяє створити незабутній образ з квітучими нігтями. Використовуючи такий гель-лак, Ви завжди будете на висоті та на піку моди. Отже, не вагайтеся та спробуйте його самі, впевнені ми, Вам буде подобатися!