Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 018

Код продукту: 2900
Залишок на складі: багато
66 ₴
1,48 €
1,60 $
76 купили

Кількість:

76 купили
Характеристика
Перегляди 295
Кількість товарів в одній коробці 8
Номер полиці на склад A74
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 018
Розміри
Довжина 2.70 cm
Ширина 2.70 cm
Висота 7.50 cm
Об `єм 10.00 ml

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

це абсолютно ідеальне рішення для сучасної жінки, яка цінує час і хоче завжди мати стильний вигляд. Вони зберігають свої насичені кольори та блиск до 3-4-х тижнів, не сколюються, не втрачають блиск. Їх можна наносити як на натуральні, так і на нарощені нігті.
ГЕЛЬ-ЛАКІ
GLOBAL FASHION
PREMIUM
10 мл
Так как данный гель-лак
является бюджетным, мастера привыкли наносить его в несколько тонких слоев, для придания плотности цвета.
ТОНКОСТІ:
ПЕРЕВАГИ:
широка палітра відтінків

висока якість

доступна ціна

гіпоалергенні

стійкість

висока щільність покриття

об'єм кожної бульбашки дорівнює 10 мл

ідеальна консистенція

Розпис гель-лаками "Premium"
художником Світланою Колесник
morning
midday
night
evening
мл.
10
Властивості гель-лаку:

висока насиченість кольору і
середній ступінь в'язкості забезпечують рівне нанесення. Гель-лак не розтікається, самовирівнюється.

Описание:

Гель-лак Global Fashion Premium - это уникальный гель лак, разработанный по отличной формуле. Гель-лак Premium является плотным, имеет равномерно насыщенный цвет в два слоя покрытия, аккуратное нанесение и без усилий, превосходное качество полимеризации. Данное покрытие не растекается, легко наносится на ногтевую пластину, отлично прокрашивает ее, длительное сохранение яркого и насыщенного оттенка. Гель-лак Global Fashion Premium имеет богатую палитру оттенков, специально разработанную для ярких и стильных ноготков. Покрытие применяется практически со всеми производителями гель-лаков. Полимеризация в УФ, LED или гибридной CCFL лампе.

Объем: 10 мл

Купить гель-лак Global Fashion Premium, можно на нашем сайте.

Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 018 – це ідеальне рішення для тих, хто хоче мати красиві та доглянуті нігті без зайвого зусилля. Цей гель-лак допоможе створити бездоганний манікюр з яскравою та стійкою кольоровою гамою.

Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 018 має багато переваг порівняно з іншими гель-лаками. По-перше, він має великий обсяг – 10 мл, що забезпечує зручність та економію коштів. По-друге, він містить у своєму складі спеціальні компоненти, що забезпечують гладкий та рівномірний нанесення гель-лаку на нігті. По-третє, він має високу стійкість та глибокий кольоровий відтінок, що залишається на нігтях до 3-х тижнів.

Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 018 має чудову текстуру, яка легко розподіляється та швидко висихає під лампою. Це дозволяє заощадити час та забезпечити бездоганний результат без додаткових зусиль. Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 018 також легко знімається з нігтьової пластини, не залишаючи слідів, що зберігає їх здоровими та природними.

Крім того, Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 018 має багату кольорову гаму, яка включає в себе найбільш популярні відтінки. Це дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого настрою та образу.

Таким чином, Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 018 – це ідеальне рішення для тих, хто хоче мати стійкий та яскравий манікюр зі здоровими та доглянутими нігтями. Завдяки високій якості та зручності використання, він стає улюбленим продуктом в косметичній сумці кожної дівчини.