Код продукта: Камифубуки , DK-023 K73 K63

12 баночек в упаковке

Декор для ногтей – используются для создания неповторимых дизайнов нейл-арта. Наборы отличаются разнообразием цветов и форм.

Каміфубуки

Код продукту: 4015
Залишок на складі: багато
65 ₴
1,59 €
1,73 $
12 купили

Кількість:

12 купили
Опис

Код продукта: Камифубуки , DK-023 K73 K63

12 баночек в упаковке

Декор для ногтей – используются для создания неповторимых дизайнов нейл-арта. Наборы отличаются разнообразием цветов и форм.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1087
Номер полиці на склад K73 K63
Розміри
Довжина 11.50
Ширина 8.70
Висота 1.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Каміфубуки - це давня японська техніка виготовлення книг, яка використовується з давніх-давен і до цього часу. Ця техніка відрізняється тим, що книги складаються зі сторінок, з'єднаних між собою без застосування клейових складок. 

У процесі виготовлення каміфубукі використовують папір різних текстур та кольорів, що дозволяє створювати книги з різноманітним дизайном. Для з'єднання сторінок використовуються спеціальні отвори на краю сторінки. Ці отвори робляться за допомогою ножиць або скоб відповідної форми. Після того, як всі сторінки просвердлені, вони монтуються на дерев'яну стержень, називаний "нитзубазі". 

Каміфубуки - це не тільки прекрасний інтер'єрний елемент, а й корисний і практичний предмет. Такі книги можуть бути використані в якості щоденних записок, альбомів для фотографій, або ж як подарунок для близьких людей. 

Кілька років тому, каміфубуки стали популярними в Україні. В різних містах країни з'явилися майстерні, які використовують цю техніку для виготовлення книг власного дизайну. Ви можете замовити каміфубукі зі своїм іменем або з відтінком, який підходить для вашого інтер'єру. 

Також існують навчальні посібники зі створення каміфубуки в Україні, де ви можете навчитися робити цю книгу своїми руками. 

Усі, хто цікавиться японською культурою, мистецтвом або просто люблять красу, мають спробувати свої сили в створенні каміфубукі. Ви захопитесь цією технікою на стільки, що, можливо, станете справжнім майстром виготовлення книг.