Гель-лак Термо Global Fashion 27, 10 мл Гель-лак Термо Global Fashion 27, 10 мл

Код продукту: 3531
Залишок на складі: багато
43 ₴
0,95 €
1,04 $
5 купили

Кількість:

5 купили
Характеристика
Перегляди 1411
Кількість товарів в одній коробці 8
Номер полиці на склад В21 B31 B41
Номер кольору 27
Розміри
Довжина 3.50 cm
Ширина 2.00 cm
Висота 7.00 cm
Об `єм 10.00 ml

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

ТЕРМО-ГЕЛЬ-ЛАК
Термо-гель-лак-це гель-лак, який здатний змінювати свій колір в залежності від температури навколишнього середовища і тепла ваших рук. В результаті виходить гарний плавний градієнт.

Гель-лаки є трифазними, тобто для створення довготривалого покриття з їх використанням необхідні основа і топ.
Вимагає такої ж підготовки, як і звичайний гель-лак
Його наносять в 2-3 шари з проміжною полімеризацією протягом 60-120 секунд.
Тендітні нігті вимагають зміцнення за допомогою основи / верху.
Фінішне покриття повинно щільно прилягати до країв нігтя
Особливо рекомендується покупцям в холодну пору року, коли ефект проявляється більш чітко


ТОНКОЩІ РОБОТИ:
1
перевага:
гель-лак пігментований, достатньо 2 тонких шарів

колір не турбує, він постійно змінюється в залежності від температури

ви можете створювати красиві дизайни
легко наноситься

не оголюється при нанесенні

ніякого різкого запаху

швидка полімеризація

самовирівнюється
5
3
4
2
мл.
8
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
01

Код продукта: LG 02-27 B21 B31 B41

Гель лак термо от Global Fashion в Украине. Невероятное свойство термо гель-лака состоит в том, что температура окружающей среды теперь сможет влиять на цвет вашего маникюра! У вашего маникюра будет своё собственное настроение, и это поможет вам всегда казаться разной! Сочетая качество продукции бренда Global Fashion и необычайный эффект термо гель-лака, вы будете всегда выглядеть неотразимо!

Термо покрытие Global Fashion подарит вам безупречные ухоженные ноготки со стойким зеркальным блеском для эффектного стильного образа!

Купить термо гель лак вы сможете в интернет магазине с доставкой по Украине.


Збільшується популярність нарощування нігтів. Нарощування нігтів не тільки додає краси образу, але і дозволяє зберегти час на щоденному малюванні нігтів. Гель-лак став популярним в останні роки завдяки своїй довготривалості та простоті в застосуванні. Одним з найбільш популярних гель-лаків на сьогодні є Гель-лак Термо Global Fashion 27, 10 мл.

Гель-лак Термо Global Fashion 27, 10 мл - це інноваційний продукт, який здатен змінювати свій колір при зміні температури. Його можна використовувати для нарощування нігтів або для покриття нігтів, щоб зробити їх більш цікавими та ефектними.

Гель-лак Термо Global Fashion 27, 10 мл має густу та однорідну консистенцію, дозволяючи рівномірно покрити нігті. Він ідеально тримається на нігтях, не омивається і не розтікається. Колір гель-лаку виходить багатим та яскравим, здатним підкреслити будь-який образ.

Сутність гель-лаку Термо Global Fashion 27, 10 мл полягає в тому, що при зміні температури колір гель-лаку змінюється. Наприклад, якщо руки зігріваються, то гель-лак стає яскравішим та блискучішим у кольорі. Якщо руки охолонули, то колір стає більш темним та глибшим відтінком.

Крім того, виробник Garmoniya мірявши термогель-лаки зацікавився питанням стійкості покриття на пластиліновому зразку, зокрема, коли в зразку нігтя потрібно було зробити тріщини на них, і вони це зробили. А саме, Гель-лак Термо Global Fashion 27, 10 мл зберігає своє покриття навіть при наявності невеликих тріщин на поверхні нігтя.

Отже, Гель-лак Термо Global Fashion 27, 10 мл - це інноваційний та популярний продукт на ринку гель-лаків, який вміє змінювати свій колір при зміні температури. Цей гель-лак не тільки може використовуватися для нарощування нігтів, але і може бути використаний для покриття нігтів, щоб зробити їх більш ефектними та цікавими. Рекомендуємо спробувати Гель-лак Термо Global Fashion 27, 10 мл та насолодитися його чудовими властивостями.