Гель лак термо від Global Fashion 18, 8 мл

Код продукту: 11884
Залишок на складі: немає в наявності
120 ₴
2,61 €
2,85 $
49 купили
49 купили
Характеристика
Перегляди 1264
Кількість товарів в одній коробці 24
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 18
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

ТЕРМО-ГЕЛЬ-ЛАК
Термо-гель-лак-це гель-лак, який здатний змінювати свій колір в залежності від температури навколишнього середовища і тепла ваших рук. В результаті виходить гарний плавний градієнт.

Гель-лаки є трифазними, тобто для створення довготривалого покриття з їх використанням необхідні основа і топ.
Вимагає такої ж підготовки, як і звичайний гель-лак
Його наносять в 2-3 шари з проміжною полімеризацією протягом 60-120 секунд.
Тендітні нігті вимагають зміцнення за допомогою основи / верху.
Фінішне покриття повинно щільно прилягати до країв нігтя
Особливо рекомендується покупцям в холодну пору року, коли ефект проявляється більш чітко


ТОНКОЩІ РОБОТИ:
1
перевага:
гель-лак пігментований, достатньо 2 тонких шарів

колір не турбує, він постійно змінюється в залежності від температури

ви можете створювати красиві дизайни
легко наноситься

не оголюється при нанесенні

ніякого різкого запаху

швидка полімеризація

самовирівнюється
5
3
4
2
мл.
8
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
01

Гель-лак термо Temperature Changing 8 мл Global Fashion . Одним из современных хитов является термо гель-лак, меняет свой оттенок в зависимости от изменения температуры окружающей среды, с которой соприкасаются пальцы (воздуха, воды, предметов) и самой ногтевой пластины. Таким образом, когда руки с термо-маникюром замерзают и становятся холодными, то гель-лаковое покрытие принимает более темный оттенок, а когда кончики пальцев теплые -то светлый. Такая реакция обусловлена тем, что в состав термо гель-лаков входят специальные пигментированные частицы, которые чувствительны к любому перепаду температуры. В зависимости от количества тепла, поглощаемого гель-лаковым покрытием, более ярко проступает тот или иной оттенок. У вашего маникюра будет своё собственное настроение, и это поможет вам всегда казаться разной! Сочетая качество продукции бренда Global Fashion и необычайный эффект термо гель-лака, вы будете всегда выглядеть неотразимо!Объем 8мл. В палитре 18 невероятных цветов. Термо покрытие Global Fashion подарит вам безупречные ухоженные ноготки со стойким зеркальным блеском для эффектного стильного образа!

Гель лак термо від Global Fashion - це інноваційний продукт, який дозволяє змінювати колір нігтів в залежності від температури навколишнього повітря. Ця технологія запроваджена для того, щоб дозволити жінкам створювати яскраві та оригінальні манікюри з ефектом плавної зміни кольорів.

Гель лак термо має високу стійкість та не вимагає багато зусиль для нанесення. Він наноситься на нігті зручним пензлем, який дозволяє рівномірно розподіляти лак на поверхні нігтів. Після нанесення його треба висушити в лампі для гель-лаків, що забезпечує швидке твердіння та стійкість покриття.

Особливість термо гель-лаку полягає в тому, що він міняє колір в залежності від температури навколишнього повітря. Якщо ноготь прохолодний, то колір дисплея буде один, а якщо гарячий - зовсім інший. Відтінки змінюються м'яко, що створює плавний ефект плавного переходу від одного кольору до іншого. Так, на мокрому повітрі нігті будуть сині, а на жаркому - пурпурні.

Гель лак термо від Global Fashion - це ефективний та дуже зручний продукт для тих, хто любить яскраві та оригінальні манікюри. Він призначений для професійного використання та може бути використаний як в салонах краси, так і вдома. Цей продукт забезпечує стійкість та інтенсивність кольору, завдяки якій ваші нігті завжди будуть виглядати шикарно та оригінально.