Поради по догляду за гель-лаком

{ $article->title }}

Згадайте ситуацію, як Ви ретельно і з любов'ю працювали над красивим манікюром для клієнта, створюючи цікавий і складний дизайн, а він передзвонив через кілька днів і висловив претензії, що гель-лак сколюється шматочками або відшаровується платівкою від краю. І Ви, знаючи на 100%, що вибрали для роботи якісний матеріал і виконали всі вимоги по технології, намагаєтеся знайти причину такого неприємного конфузу.

Не всегда проблемы с гель-лаком возникают (как, к сожалению, полагают клиенты) по вине мастера. Многое зависит от клиента и, особенно, от его ухода за ногтями вне маникюрного кабинета. Поэтому после процедуры покрытия ногтей гель-лаком желательно напоминать об основных правилах ухода за ним. А лучше сделать, так называемую, памятку для клиента.

Отже, давайте докладніше розглянемо 5 советов поуходу за гель-лаком:

Порада №1.

Уникайте тривалого контакту з гарячою водою перші 48 годин.


Це відноситься і до відвідування лазні або сауни. Справа в тому, що хоча процес полімеризації гелів завершилсясразу ж після просушування гель-лаку в лампі, нігтьова пластина все ж залишається чутливою до різкого перепаду температур і вологості. Адже "зворотня сторона" нашої манікюру - це власне натуральний ніготь. Але не сприймайте це занадто буквально - мити руки можна! Обмеження діє тільки на тривалий контакт з гарячою водою.


Порада №2.

Надягайте гумові рукавички при контакті з побутовою хімією.

Гель-лаки славляться своєю стійкістю і, за численними відгуками, звичайна домашня робота, миття посуду, прибирання їм не страшні у порівнянні з лаковим покриттям. Але контактуючи з хімічними речовинами (побутові миючі засоби, розчинники і всілякі абразивні чистячі засоби), все ж надягайте рукавички.Сучасний гель-лак - це растворимоепокрытие (soakoff)з більш пористойсруктурой порівняно з традиційним твердим гелем для моделювання, а значить більш вразливою для агресивних воздействийизвне. Не дивлячись на захисний шар топ-гелю, все ж таки постарайтеся беречьпокрытие від пожовтіння і втрати блиску, надівши господарські рукавички.Це не тільки збереже свіжість манікюру, але иубережет вільний край натуральних ногтейи шкіру рук від пересушування.

Порада №3.

Не подпиливайтеногти після покриття гель-лаком.

Хоча всі дівчата та жінки люблять временемкорректировать пилкою форму і довжину своїх нігтів, при покриття гель-лаком робити це категорично заборонено. Абразив навіть самої тонкої пилки спилює "запечатаний" мастеромкрай гель-лаку і топ-гелю,чтоприводит до відколів і отслаиваниям. А якщо все-таки виникла у клиенткинепреодолимое бажання підрівняти край, то нігті потребують шарі захисного покриття з запечатуванням вільного краю -див. порада №5.


Порада №4.

Ходіть з гель-лаком не довше ніж 2-3 тижнів.

У гель-лаку, як і у будь-процедури по догляду за нігтями, є термін шкарпетки. Якщо ходити з ним більше визначеного виробником строку, зчеплення покриття з нігтем буде поступово посилюватися і для його зняття знадобиться більш агресивний вплив (більше часу на розчинення, обпилювання і т. д.). А це, безумовно, зашкодить нігтям.Онимогут почати кришитися, шарується, стануть тонкими і слабкими.

Тим більше, своєчасне зняття потрібно не тільки для здоров'я нігтів, але і для гарного зовнішнього вигляду манікюру. Адже навіть якщо гель-лак ідеально тримається на нігтях, він не сколовся, не потріскався, не подряпався, то все одно через 2-3 тижні стає помітною отросшая смужка біля основи нігтя, посилаючись на давність манікюру і погіршуючи загальний естетичний вигляд.

Порада №5.

Доглядайте за гель-лаком за допомогою спеціальних засобів.

Щоб продовжити життя гель-лаковому покриттю в домашніх умовах, використовуйте спеціальні професійні засоби. Раз в тиждень гель-лак можна перекривати фінішним покриттям, благо зараз не виникне проблеми придбати портативну LED-лампу і верхнє покриття для гель-лаку в невеликому обсязі. Обязательнорегулярно застосовуйте різні зволожуючі і живильні засоби для рук і кутикули: масла і креми з вітамінами А, Е, екстракти алое віра, папайї, ананаса, шавлії.


Дата: 22.07.2019 18:40 Переглядів: 779