Топ - 7 порад як утримати клієнтів майстру манікюру, щоб вони поверталися знову

Топ - 7 порад як утримати клієнтів майстру манікюру, щоб вони поверталися знову
Зрозуміло, що кожен майстер манікюру мріє про те, щоб його клієнти стояли в черзі, бажаючи отримати послуги саме в нього. І в цьому немає нічого дивного - адже це не тільки прибуток для майстра, а й можливість постійно вдосконалюватися у своєму ремеслі, а також джерело непередаваного задоволення від улюбленого хобі.

Найчастіше підкреслюється, що ключовим фактором, який утримує клієнта в манікюрній студії, є не тільки бездоганне виконання манікюру, а й створення приємної атмосфери, а також налагоджені стосунки з майстром. Незаперечно, що коли клієнт відчуває турботу й увагу з боку майстра, це встановлює особливе взаєморозуміння, перетворюючи візит до салону не просто на процедуру з догляду за нігтями, а на справжнє задоволення від спілкування. Давайте більш детально розглянемо це питання в цій статті.

.


Ключові поради, які утримують клієнтів у манікюрних студіях

1. Iндивідуальний підхід до кожного клієнта


Уявіть, що кількість ваших відданих клієнтів впевнено перевищила позначку в 150-200 осіб. З таким вражаючим числом, стає складно пам'ятати всі деталі про кожного з них: хто віддає перевагу більш спокійним відтінкам, хто ніколи не пропускає нарощування без стразів, а у кого на цьому тижні навіть день народження!

Для більш ефективної взаємодії з вашими постійними клієнтами, ми пропонуємо вести особливий журнал, в якому можна детально відобразити всю важливу інформацію про кожного клієнта. Адже наступного разу, коли він з'явиться, ви зможете радувати його не тільки ідеальним сервісом, а й напрочуд точними вподобаннями. Внесіть нових клієнтів до бази даних постійних гостей, відзначте їхні особливості та, звісно ж, день народження.

Отже, приходить людина вдруге або втретє? Чудово! Заносьте її до списку ваших постійних клієнтів. Не забудьте зафіксувати всі тонкощі її вподобань і відзначити особливі дати в житті. Така система дасть вам змогу створити персоналізований досвід для кожного клієнта, роблячи їхні візити унікальними та незабутніми.


2. Жінки звертаються не тільки заради догляду за нігтями

Звісно, клієнти звертаються насамперед, щоб привести до ладу свої нігті, але не менш важливим для них є і сам процес обслуговування з боку майстра манікюру. Це включає в себе не тільки якісне виконання процедур, а й увагу до деталей, такі як підхід, ввічливість і готовність допомогти у виборі манікюрного дизайну. Багато з них цінують можливість поспілкуватися, випити чашку чаю або кави, а також скористатися безкоштовним Wi-Fi. Зрештою, це робить процес догляду за нігтями не тільки ефективним, а й приємним, створюючи позитивний досвід для клієнта.

Однак важливо враховувати індивідуальні особливості кожного клієнта. Дехто віддає перевагу більш балакучому підходу, що цінує не тільки доглянуті нігті, а й спілкування на душевному рівні. Для таких клієнтів важлива не тільки майстерність майстра манікюру, а й здатність підтримувати приємну бесіду. З іншого боку, є клієнти, які вважають за краще менше розмов і більше спокою під час процедур. Їм важливо відчувати комфорт і затишок у салоні, не перевантаженому бесідами.

.


3. Проявляйте щирість у спілкуванні з вашими клієнтами

Якщо вас просять виконати завдання або роботу, з якою ви не знайомі, найкращим варіантом буде відкрито зізнатися у своєму незнанні, замість того щоб вдаватися до вигаданих відмовок. Ви завжди можете висловити готовність навчитися нових навичок за необхідності, замість того щоб ризикувати своєю репутацією. Зрештою, чесність і відкритість сприяють більш позитивним стосункам, ніж створення недостовірних виправдань.


4. Дякуйте клієнтам за те, що вони приходять до вас повторно

Уявімо, що у вас є унікальна можливість потішити своїх клієнтів під час кожного їхнього візиту, навіть якщо це всього лише перше відвідування. Маленькі подарунки або бонуси можуть зробити досвід у вашому салоні ще більш приємним.

Для тих, хто регулярно відвідує ваш салон, можна запропонувати невеликі подарунки, щоб висловити подяку за їхню лояльність. Наприклад, безкоштовні тестові процедури на 1-2 пальці або додаткова обробка, яка не займе багато часу, можуть стати чудовим бонусом. А якщо ви професійно володієте майстерністю манікюру, дивовижне фото з новим дизайном нігтів стане приємним сюрпризом.

Не забувайте про увагу до дам: креми, пилки для нігтів або інші маленькі аксесуари як подарунки можуть додати променистості та догляду. Цей підхід не тільки підкреслить вашу увагу до клієнтів, а й створить позитивний образ вашого салону, збільшуючи шанси на повторні відвідування.

Таким чином, використання подібних приємних моментів може стати прекрасним способом виділити свій салон в очах клієнтів і створити унікальний досвід, який вони захочуть повторити знову і знову.


5. Якість виконаних робіт - ключовий фактор для завоювання клієнтів

Якщо ви виконуєте свою роботу на високому рівні, і клієнт залишає ваш салон зі щирою посмішкою, то можна бути впевненим, що його повернення гарантоване. Якісне обслуговування створює в клієнті розуміння того, за що він платить, і навіть можливе підвищення цін не стане причиною для зміни майстра. У підсумку, задоволений клієнт оцінить не тільки результат, а й досвід, який ви йому надали.


6. Говоріть клієнтам про нові послуги

Якщо ви прагнете розширити свій спектр послуг, важливо уважно вислухати думку ваших клієнтів. Наприклад, якщо ви плануєте впровадити нову процедуру, запропонуйте клієнтам безкоштовне тестування на одному пальці. Це дасть їм змогу на власному досвіді оцінити результати. Після процедури обов'язково запитайте про їхні враження і, в разі позитивного відгуку, запропонуйте провести повноцінний курс. Такий підхід допоможе не лише зрозуміти зацікавленість клієнтів, а й створити довіру, що є важливим компонентом успішного впровадження нових послуг.


7. Красиво проводжайте клієнта

Дійсно, навіть найдрібніші деталі можуть надати неповторного характеру клієнтському досвіду. В останні миті взаємодії приділіть особливу увагу турботі про клієнта. Такий момент запам'ятається йому не тільки завдяки якості наданих послуг, а й завдяки теплій турботі, з якою ви проводжаєте його. Намагайтеся зробити кожну взаємодію з клієнтом унікальною і незабутньою, ставлячи за мету створити для нього особливий момент у його власному житті.

.


Пам'ятайте, що процедура манікюру - це не просто надання послуги, а високоякісна взаємодія з клієнтами. Тому прагніть бути не просто майстром манікюру, а також чудовим співрозмовником для вашого клієнта. Ваше вміння не тільки професійно доглядати за нігтями, а й ефективно спілкуватися з клієнтом створить приємну атмосферу і зміцнить вашу репутацію в цій галузі.
Дата: 22.11.2023 12:00 Переглядів: 177