Цікаві факти про нігті і манікюр

{ $article->title }}

Сьогодні слони краси надають безліч процедур по догляду за тілом. Однією з найпопулярніших процедур в салонах краси є, звичайно, манікюр. Ну куди зараз без манікюру? Роблять його не тільки дівчата і жінки, але навіть чоловіки і діти. Про манікюрі є дуже багато цікавих фактів. Самі самі з них ми написала в нашій статті. Читайте! Ви однозначно залишуся здивовані.


ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО НIГТI I МАНIКЮР 

А ви знали, що?


ФАКТ НОМЕР 1: Наші нігті виготовлені з того ж речовини що і волосся. В їх основі лежить білок кератин. Навіть при згорянні запах диму від них буде однаковим.

ФАКТ НОМЕР 2: Догляд за нігтями невипадково потрібно нам так часто: вони ростуть зі швидкістю приблизно 0,1 мм на добу.

ФАКТ НОМЕР 3: Нігті у жінки зазвичай ростуть повільніше, ніж у чоловіка.

ФАКТ НОМЕР 4: Швидкість росту нігтів не завжди однакова. Влітку нігті ростуть швидше, ніж в холодну зиму. Це пов'язано зі зміною швидкості в обміні речовин. Влітку він набагато інтенсивніше.

ФАКТ НОМЕР 5: Якщо людина приймає певні медикаменти, часто знаходиться в стані стресу, сидить на строгій дієті або має проблеми з обміном речовин, то зростання нігтів буде сповільнюватися;

ФАКТ НОМЕР 6: При друку тексту на клавіатурі відбувається масаж нігтьової пластини, що стимулює її зростання. Масаж покращує циркуляцію крові в кінчиках пальців і всі процеси, включаючи зростання, прискорюються.

ФАКТ НОМЕР 7: Шкідлива звичка гризти нігті одного разу принесла користь. Щоб позбавити від неї своїх пацієнтів, стоматолог на ім'я Максвелл Лаппо в 1934 році придумав спеціальні пластинки, які незабаром стали популярні як накладні нігті.

ФАКТ НОМЕР 8: Тільки область навколо нігтя може потіти. Саме нігтьове ложе цього робити не може, так як в ньому немає потових залоз.

ФАКТ НОМЕР 9: Фарбування нігтів і нанесення на них малюнка було звичною практикою для стародавніх інків. Найпоширенішим малюнком у них був орел.

ФАКТ НОМЕР 10: Найпопулярнішим видом манікюру вважається французький. (цікаве про французькому манікюрі, читайте тут). Але найцікавіше, звичайно, не це, а те, що такий вид манікюру придумали в Голлівуді, а не у Франції, як багато хто думає. Такий варіант оформлення нігтів запропонував Джеф Пінк, оскільки оформлення нігтів підходило мало не до будь-якого образу і поряд.

ФАКТ НОМЕР 11: Багато хто вважає, що вода допомагає нігтям стати товщі, якщо їх частіше тримати в ній. Це трохи спірне факт, хоча і пов'язаний з тим, що у нігтів є властивість швидко вбирати воду.

ФАКТ НОМЕР 12: У Стародавньому Єгипті відтінок нігтів прямо залежав від того, до якого стану він належить. Найпопулярнішим квітів фарбування нігтів був зелений.

ФАКТ НОМЕР 13: Найперший лак для нігтів в світі мав червоний колір.

ФАКТ НОМЕР 14: У вагітних жінок нігті ростуть набагато швидше, ніж у тих, хто годує малюка грудьми.

ФАКТ НОМЕР 15: На різних руках нігті ростуть з різною швидкістю. У лівші на лівій руці нігтьові пластини йдуть в зростання краще, ніж на правій.

ФАКТ НОМЕР 16: Володар найдовших нігтів у світі - індієць Шрідхара Чиллал. Він відпускав їх майже 66 років. Коли його нігті вимірювали для реєстрації в Книзі рекордів Гіннеса, їх загальна довжина становила дев'ять метрів і дев'ять сантиметрів. Нещодавно індієць обрізав їх, так як життя з таким «прикрасою» стала просто нестерпною.

ФАКТ НОМЕР 17: Нігті починають ламатися, якщо людина вживає недостатньо води. Для нормального росту нігтів організм повинен отримувати свою добову норму.

ФАКТ НОМЕР 18: Перший в світі манікюрний набір з неймовірно високою вартістю був виготовлений в Вавилоні. Всі прилади відливалися з чистого золота, хоча вони сильно відрізнялися від тих інструментів, які всі ми використовуємо зараз.

Сподіваємося, що прочитавши статтю ви дізналися багато чого цікавого і корисного.

З продукцією онлайн магазину Global Fashion ваші нігті завжди будуть красивими і доглянутими. Адже якість - це наш заставу!


Читайте також:

1. Французький манікюр. символ жіночності

2. Гель - лак. Все найцікавіше

3. Какой манікюр Вам підходить?

4. Апаратний манікюр - супер технологія!

5. Апаратний педикюр - зручно і легко

6. Апаратний манікюр: міфи і правда

7. 10 міфів про нарощування нігтів. Дізнайтеся реальність!

8. Пече гель-лак при сушінні в лампі? дізнаємося причини

До інших статтях

Дата: 18.01.2021 18:09 Переглядів: 9832