Топ с глиттером Galaxy Top Coat 09, 15 мл

Код продукту: 16747
Залишок на складі: багато
180 ₴
4,40 €
4,78 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 110
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 09
Розміри
Довжина 9.00
Ширина 3.00
Висота 2.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Топ “Galaxy Top Coat 09” – це аксесуар, який стане незамінним помічником при нарощуванні нігтів, дозволяючи створити чудовий гламурний ефект. Цей товар виробляється в Україні, відрізняється високою якістю та ефективністю в захисті лаку від сколів і подряпин.

Основне завдання топу - це підвищення стійкості лаку на нігтях та збереження блиску протягом тривалого часу. “Galaxy Top Coat 09” виконує ці завдання на 100%. До складу цього топу входять спеціальні компоненти, що забезпечують швидку сушку та надійний захист лаку на нігтях.

Найбільш визначною рисою топу є гліттерний ефект, що створюється на поверхні нігтів після нанесення топу. “Galaxy Top Coat 09” надає нігтям незвичайний обсяг та яскравість. Під впливом світла гліттер особливо блищить, створюючи ефект справжнього “галактичного” аурою.

Даний топ прекрасно поєднується з самих різних кольорів лаків, надає відчуття неповторності та ексклюзивності Вашим нігтям, прикрасить будь-який образ, стане незамінним помічником в будь якого знаменитого дизайнера нігтів.

Завдяки щільному та практичному флакону, який має ємність 15 мл, використання топу є дуже економним і дозується легко, що дозволяє використовувати дану продукцію дуже тривалий час.

Висновок: “Galaxy Top Coat 09” – це справжній знахідка для тих, хто любить самовираження та неповторність. Цей топ - ідеальна основа для створення ідеального манікюру, об'єднує в собі якість, ефективність та ексклюзивність. Ви можете бути впевнені, що з цим топом Ваші нігті будуть яскраві, привабливі та справжнім прикрасою будь-якого образу.