Гель лак Shine Star Global Fashion, 8 мл 06

Код продукту: 8158
Залишок на складі: багато
150 ₴
3,42 €
3,70 $
19 купили

Кількість:

19 купили
Характеристика
Перегляди 909
Кількість товарів в одній коробці 12
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 06
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

це шимерні гель-лаки, блискітки яких сяють по-різному залежно від яскравості підкладки. Мають напівпрозору консистенцію і наносяться на кольоровий гель-лак або гель-фарбу.
ГЕЛЬ-ЛАК
“SHINE STAR”
оптимальне співвідношення прийнятної ціни та високої преміум якості

унікальна безпечна формула, розроблена з урахуванням індивідуальних особливостей нігтів різних типів

ідеальний глянцевий блиск без ущільнення шарів

легкість і простота у використанні

тривале збереження яскравого і насиченого відтінку

підвищена стійкість до механічних пошкоджень, відсутність відколів і подряпин протягом усього часу носіння

багата палітра сучасних стильних відтінків

легке і швидке зняття гель-лакового покриття
ПЕРЕВАГИ:
Гель-лак представлений у 10 мл пляшечці, з дуже зручним пензликом для нанесення кольору. Гель-лак "Shine star" це гель-лак, який при нанесенні на різні підкладки створює різний ефект (на світлій підкладці виходить світлий мерехтливий відтінок пастельних кольорів, а на чорній підкладці - яскраві мерехтливі відтінки, як-от фіолетовий, темно-синій, яскраво - берюзовий і т.д.). Серія гель-лаків з чудовим мерехтінням і неповторним блиском, не надає додаткового об'єму на нігтях, може використовуватися самостійно, а також для промальовування елементів дизайну і розстановки акцентів.
мл.
8
001
010
009
008
007
006
005
004
003
002
КОЛЬОРИ:
8162
8153
8154
8155
8158
8157
8159
8161
8156
8160

Гель лак Shine star - это 10 оттенков для вашего образа, где вы можете экспериментировать с цветами для получения неповторимых дизайнов. В прозрачной основе находится множество ярких мелких блесток, которые играют, переливаются, мерцают и дают неповторимые эффекты. Ярче всего свой эффект они проявляют на черной подложке. Но так же их можно наносить поверх любого оттенка гель-лака для придания шиммерного блеска. Много мелких блёсток. Cовременная профессиональная трехфазная система гель-лакового покрытия, сочетающая в себе лучшие свойства профессиональных лаков для ногтей и моделирующих гелей. Основные достоинства гель-лаков Global Fashion - оптимальное соотношение приемлемой цены и высокого премиум качества;

  • уникальная безопасная формула, разработанная с учетом индивидуальных особенностей ногтей разных типов;
  • идеальный глянцевый блеск;
  • легкость и простота в использовании;
  • полимеризация в УФ, LED или гибридной CCFL лампе;
  • длительное сохранение яркого и насыщенного оттенка;
  • повышенная устойчивость к механическим повреждениям, отсутствие сколов и царапин на протяжении всего времени носки;
  • богатая палитра современных стильных оттенков. Цветовая гамма представлена как спокойными пастельными, натуральными, так и яркими, насыщенными оттенками;
  • разнообразие текстур гель лаков Global Fashion удовлетворит самый изощренный вкус и составит конкуренцию многим известным мировым брендам ногтевой индустрии;
  • легкое и быстрое снятие гель лакового покрытия.
Гель лак Shine Star Global Fashion - це незамінний інструмент для створення ідеальних і неймовірно стійких манікюрів. Завдяки своїй формулі, гель лак не тільки забезпечує блискучий і насичений колір, але й максимальну стійкість до пошкоджень і розтрісківання.

Гель лак Shine Star Global Fashion виготовляється за унікальною технологією, яка гарантує підвищену якість і стійкість. Інноваційна формула гель лаку містить спеціальне покриття, яке дозволяє запобігти розтрісківанню і зміні кольору нігтів протягом тривалого часу.

Ще один значущий принцип гель лаку Shine Star Global Fashion - висока пігментація. Завдяки цьому гель лак дозволяє за один шар забезпечити яскравість, глибину і насиченість кольору. Більш того, завдяки технології нанесення гель лаку, його можна легко і швидко нанести на нігті і отримати ідеальний манікюр без будь-яких помилок.

Гель лак Shine Star Global Fashion має широкий вибір кольорів, що дозволяє кожній дівчині знайти свій улюблений відтінок. А невеликий об'єм у 8 мл дозволяє легко та зручно брати з собою гель лак для коригування манікюру в будь-який час і в будь-якому місці.

Зважаючи на всі переваги гель лаку Shine Star Global Fashion, можна зробити висновок, що він є ідеальним вибором для тих, хто хоче отримувати якісний, стійкий і привабливий манікюр. Він допоможе вам виглядати завжди на висоті і відчувати себе обожнюваною і чарівною. Обирайте гель лак Shine Star Global Fashion і насолоджуйтесь довготривалим ефектом ідеальної манікюру!