Гель лак Shine Star Global Fashion, 8 мл 02

Код продукту: 8154
Залишок на складі: багато
150 ₴
3,39 €
3,67 $
35 купили

Кількість:

35 купили
Характеристика
Перегляди 1124
Кількість товарів в одній коробці 12
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 02
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

це шимерні гель-лаки, блискітки яких сяють по-різному залежно від яскравості підкладки. Мають напівпрозору консистенцію і наносяться на кольоровий гель-лак або гель-фарбу.
ГЕЛЬ-ЛАК
“SHINE STAR”
оптимальне співвідношення прийнятної ціни та високої преміум якості

унікальна безпечна формула, розроблена з урахуванням індивідуальних особливостей нігтів різних типів

ідеальний глянцевий блиск без ущільнення шарів

легкість і простота у використанні

тривале збереження яскравого і насиченого відтінку

підвищена стійкість до механічних пошкоджень, відсутність відколів і подряпин протягом усього часу носіння

багата палітра сучасних стильних відтінків

легке і швидке зняття гель-лакового покриття
ПЕРЕВАГИ:
Гель-лак представлений у 10 мл пляшечці, з дуже зручним пензликом для нанесення кольору. Гель-лак "Shine star" це гель-лак, який при нанесенні на різні підкладки створює різний ефект (на світлій підкладці виходить світлий мерехтливий відтінок пастельних кольорів, а на чорній підкладці - яскраві мерехтливі відтінки, як-от фіолетовий, темно-синій, яскраво - берюзовий і т.д.). Серія гель-лаків з чудовим мерехтінням і неповторним блиском, не надає додаткового об'єму на нігтях, може використовуватися самостійно, а також для промальовування елементів дизайну і розстановки акцентів.
мл.
8
001
010
009
008
007
006
005
004
003
002
КОЛЬОРИ:
8162
8153
8154
8155
8158
8157
8159
8161
8156
8160

Гель лак Shine star - это 10 оттенков для вашего образа, где вы можете экспериментировать с цветами для получения неповторимых дизайнов. В прозрачной основе находится множество ярких мелких блесток, которые играют, переливаются, мерцают и дают неповторимые эффекты. Ярче всего свой эффект они проявляют на черной подложке. Но так же их можно наносить поверх любого оттенка гель-лака для придания шиммерного блеска. Много мелких блёсток. Cовременная профессиональная трехфазная система гель-лакового покрытия, сочетающая в себе лучшие свойства профессиональных лаков для ногтей и моделирующих гелей. Основные достоинства гель-лаков Global Fashion - оптимальное соотношение приемлемой цены и высокого премиум качества;

  • уникальная безопасная формула, разработанная с учетом индивидуальных особенностей ногтей разных типов;
  • идеальный глянцевый блеск;
  • легкость и простота в использовании;
  • полимеризация в УФ, LED или гибридной CCFL лампе;
  • длительное сохранение яркого и насыщенного оттенка;
  • повышенная устойчивость к механическим повреждениям, отсутствие сколов и царапин на протяжении всего времени носки;
  • богатая палитра современных стильных оттенков. Цветовая гамма представлена как спокойными пастельными, натуральными, так и яркими, насыщенными оттенками;
  • разнообразие текстур гель лаков Global Fashion удовлетворит самый изощренный вкус и составит конкуренцию многим известным мировым брендам ногтевой индустрии;
  • легкое и быстрое снятие гель лакового покрытия.
Гель лак Shine Star Global Fashion - це інноваційний засіб для нарощування та догляду за нігтями. Цей гель лак має високу якість та довговічність, що робить його досконалим вибором для будь-якої жінки.

Однією з головних переваг гель лаку Shine Star Global Fashion є його великий спектр кольорів. Всього доступні 84 відтінки, що дає можливість кожній дівчині знайти свій улюблений та найбільш підходящий колір. Кожен відтінок має вишуканий дизайн та насичений колір, що робить нігті більш яскравими та привабливими.

Окрім великого спектру кольорів, гель лак Shine Star Global Fashion має водостійкість та стійкість до пошкоджень. Не дивлячись на невеликий обсяг упаковки - лише 8 мл, цей гель лак може зберігати свій вигляд до 21 дня без додаткового вдару.

Гель лак Shine Star Global Fashion є ідеальним вибором для будь-якої жінки, яка бажає мати гарний та якісний догляд за своїми нігтями. Цей гель лак не тільки зберігає красу та яскравість кольору нігтів, але також допомагає зберегти їх у здоровому стані. 

Отже, якщо ви бажаєте мати гарні та доглянуті нігті, то гель лак Shine Star Global Fashion стане вашим найкращим помічником. Завдяки високій якості та довговічності, ви будете в захваті від результату і довго не будете хотіти розлучатися з цим чудовим засобом.