Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 171

Код продукту: 3029
Залишок на складі: багато
66 ₴
1,48 €
1,61 $
64 купили

Кількість:

64 купили
Характеристика
Перегляди 885
Кількість товарів в одній коробці 8
Номер полиці на склад B44 A104
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 171
Розміри
Довжина 2.70 cm
Ширина 2.70 cm
Висота 7.50 cm
Об `єм 10.00 ml

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

це абсолютно ідеальне рішення для сучасної жінки, яка цінує час і хоче завжди мати стильний вигляд. Вони зберігають свої насичені кольори та блиск до 3-4-х тижнів, не сколюються, не втрачають блиск. Їх можна наносити як на натуральні, так і на нарощені нігті.
ГЕЛЬ-ЛАКІ
GLOBAL FASHION
PREMIUM
10 мл
Так как данный гель-лак
является бюджетным, мастера привыкли наносить его в несколько тонких слоев, для придания плотности цвета.
ТОНКОСТІ:
ПЕРЕВАГИ:
широка палітра відтінків

висока якість

доступна ціна

гіпоалергенні

стійкість

висока щільність покриття

об'єм кожної бульбашки дорівнює 10 мл

ідеальна консистенція

Розпис гель-лаками "Premium"
художником Світланою Колесник
morning
midday
night
evening
мл.
10
Властивості гель-лаку:

висока насиченість кольору і
середній ступінь в'язкості забезпечують рівне нанесення. Гель-лак не розтікається, самовирівнюється.

Описание:

Гель-лак Global Fashion Premium - это уникальный гель лак, разработанный по отличной формуле. Гель-лак Premium является плотным, имеет равномерно насыщенный цвет в два слоя покрытия, аккуратное нанесение и без усилий, превосходное качество полимеризации. Данное покрытие не растекается, легко наносится на ногтевую пластину, отлично прокрашивает ее, длительное сохранение яркого и насыщенного оттенка. Гель-лак Global Fashion Premium имеет богатую палитру оттенков, специально разработанную для ярких и стильных ноготков. Покрытие применяется практически со всеми производителями гель-лаков. Полимеризация в УФ, LED или гибридной CCFL лампе.

Объем: 10 мл

Купить гель-лак Global Fashion Premium, можно на нашем сайте.

Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 171: опис, властивості та переваги

Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 171 - це неймовірна інноваційна розробка в області нарощування нігтів. Цей гель-лак має виключно приємні властивості, що роблять його надзвичайно популярним серед приватних і професійних майстрів манікюру.

Один з головних плюсів гель-лаку Global Fashion Premium 10 мл 171 - це висока якість інгредієнтів, яка гарантує стійкість покриття на нігтях до 4 тижнів. Крім того, він легко наноситься на нігті, неутомлюючи руки майстра манікюру.

Кожна жінка мріє про ідеальний покриття на нігтях, який би зіграв роль як елемента декору, так і захищав їх від пошкоджень та бруду. Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 171 з урахуванням цих запитів забезпечує ідеальний результат, який доводиться до рук клієнток. 

Global Fashion Premium 10 мл 171 доступен в широкому спектрі кольорів, що дозволяє покрити нігті у будь-якому стилі: від класичного до сучасного. Крім того, ви можете мати власні малюнки та ефекти використовуючи ці гель-лаки.

Окрім цього, розмір упаковки є ідеальним для професіональних майстрів, що є одним з головних плюсів Global Fashion Premium 10 мл 171.

Тож, переваги гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 171 очевидні: стійке покриття, великий вибір кольорів, простота в нанесенні, а також упаковка, яка забезпечує зручність для професіоналів. Він стане чудовим вибором для будь-якої жінки, яка прагне найкращого покриття своїх нігтів.