Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 098 Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 098

Код продукту: 3014
Залишок на складі: багато
66 ₴
1,48 €
1,61 $
34 купили

Кількість:

34 купили
Характеристика
Перегляди 913
Кількість товарів в одній коробці 8
Номер полиці на склад A14 B22
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 098
Розміри
Довжина 2.70 cm
Ширина 2.70 cm
Висота 7.50 cm
Об `єм 10.00 ml

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

це абсолютно ідеальне рішення для сучасної жінки, яка цінує час і хоче завжди мати стильний вигляд. Вони зберігають свої насичені кольори та блиск до 3-4-х тижнів, не сколюються, не втрачають блиск. Їх можна наносити як на натуральні, так і на нарощені нігті.
ГЕЛЬ-ЛАКІ
GLOBAL FASHION
PREMIUM
10 мл
Так как данный гель-лак
является бюджетным, мастера привыкли наносить его в несколько тонких слоев, для придания плотности цвета.
ТОНКОСТІ:
ПЕРЕВАГИ:
широка палітра відтінків

висока якість

доступна ціна

гіпоалергенні

стійкість

висока щільність покриття

об'єм кожної бульбашки дорівнює 10 мл

ідеальна консистенція

Розпис гель-лаками "Premium"
художником Світланою Колесник
morning
midday
night
evening
мл.
10
Властивості гель-лаку:

висока насиченість кольору і
середній ступінь в'язкості забезпечують рівне нанесення. Гель-лак не розтікається, самовирівнюється.

Описание:

Гель-лак Global Fashion Premium - это уникальный гель лак, разработанный по отличной формуле. Гель-лак Premium является плотным, имеет равномерно насыщенный цвет в два слоя покрытия, аккуратное нанесение и без усилий, превосходное качество полимеризации. Данное покрытие не растекается, легко наносится на ногтевую пластину, отлично прокрашивает ее, длительное сохранение яркого и насыщенного оттенка. Гель-лак Global Fashion Premium имеет богатую палитру оттенков, специально разработанную для ярких и стильных ноготков. Покрытие применяется практически со всеми производителями гель-лаков. Полимеризация в УФ, LED или гибридной CCFL лампе.

Объем: 10 мл

Купить гель-лак Global Fashion Premium, можно на нашем сайте.

Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 098: ідеальний вибір для нігтів!

Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 098 - це ідеальний продукт для тих, хто любить догляд за своїми нігтями. Цей гель-лак відмінно підходить як для професійного використання, так і для дому. Він дозволяє створити ідеальний манікюр, який буде триматися на нігтях довгий час.

Особливості гель-лаку Global Fashion Premium 10 мл 098

Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 098 має кремову консистенцію і гарно наноситься на нігті. Даний продукт має великий плюс - він не забруднює шкіру навколо нігтів. Крім того, цей гель-лак має високу стійкість і не втрачає свого зовнішнього вигляду протягом тривалого часу.

Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 098 дозволяє легко створювати різноманітні дизайни на нігтях. З його допомогою можна створити візерунки, лінії, крапки і багато іншого. Він також має гарну пігментацію і дозволяє отримати яскравий і насичений колір на нігтях.

Гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 098 - це безпечний продукт для використання на нігтях. Він не містить шкідливих речовин, таких як толуол, формальдегід і дібутил фталат. Таким чином, використання даного продукту не тільки дозволяє створити гарний манікюр, але і зберегти здоров'я нігтів і шкіри навколо них.

Як використовувати гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 098

Для того, щоб використовувати гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 098, потрібно мати спеціальний гелевий лак-верхній покриття, яке допоможе забезпечити тривалу стійкість манікюру. Крім того, потрібен спеціальний LED-лампа, яка допоможе забезпечити швидке висихання гель-лаку.

Перш за все, потрібно підготувати нігті: зняти старий лак, вирізати і обрізати нігті. Далі потрібно нанести базове покриття і підсушити його під LED-лампою. Потім можна нанести гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 098 і також висушити під LED-лампою. Після цього можна нанести кілька шарів гель-лаку (залежно від бажаної насиченості кольору) і кожен шар також висушити під лампою. На завершення можна нанести гелевий лак-верхній покриття і також висушити під лампою.

У відповідності з правильним застосуванням, гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 098 забезпечує ідеальний манікюр з тривалою стійкістю. Він також дозволяє створювати різноманітні дизайни і надає нігтям насичений і яскравий колір. Спробуйте гель-лак Global Fashion Premium 10 мл 098 і переконайтеся в його якості!