Зручні двосторонні аплікатори для нанесення і розтушовування тіней. Набір із 8 аплікаторів з однієї сторони та пензлів з іншої сторони інструменту.

Набір двосторонніх аплікаторів для тіней Global 8 шт

Код продукту: 1116
Залишок на складі: багато
25 ₴
0,59 €
0,65 $
3 купили

Кількість:

3 купили
Опис

Зручні двосторонні аплікатори для нанесення і розтушовування тіней. Набір із 8 аплікаторів з однієї сторони та пензлів з іншої сторони інструменту.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 776
Розміри
Довжина 16.00
Ширина 8.00
Висота 1.00
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Набір двосторонніх аплікаторів для тіней Global 8 шт: як користуватись і що це дає?

Аплікатори для тіней - це невідємний елемент у косметичному наборі будь-якої жінки, оскільки вони допомагають набирати, розтушовувати і наносити тіні іншого кольору. Їх різновиди, форми і матеріали виготовлення можуть бути дуже різними, однак двосторонні аплікатори для тіней Global 8 шт заслуговують на увагу своєю універсальністю та наявністю декількох варіантів використання.

Чим відрізняється набір Global від інших аплікаторів для тіней?

Набір Global 8 шт складається з 16 аплікаторів на двох дерев'яних паличках. Кожен аплікатор має дві сторони: круглу і плоску. Їх розмір і форма дозволяють застосовувати тіні як на повіки, так і на брів. Аплікатори виготовлені з м'якого мікрофібрового матеріалу, який не викликає подразнення на шкірі і дозволяє розтушовувати тіні якомога рівномірніше.

Оптимальний розмір і форма сторін дозволяють легко і своєчасно поправляти форму брів, за допомогою відповідного аплікатора. Плоский аплікатор дуже корисний, коли потрібно нанести світлу основу тіні на повіки. Круглий аплікатор дозволяє розтушовувати і змішувати тіні якомога ретельніше.

Більше того, кожний аплікатор чергується з кольоровим наконечником з силіконового матеріалу, який дозволяє легко виділяти певний вид тіні. Наприклад, один із них може використовуватися для нанесення тіней димчасто-сірих кольорів, а інший на розтушовування найтемніших тіней. Ці аплікатори підійдуть для створення як повсякденного макіяжу, так і для особливих випадків.

Як правильно використовувати набір двосторонніх аплікаторів для тіней Global?

Для того, щоб досягти найкращого результату при колірному комбінуванні тіней, потрібно з кожним разом міняти аплікатори, яких входить в багатокольоровому наборі Global 8 шт. Наприклад, для нової пари тіней протягом дня, слід змінити аплікатор. Щоб зробити нанесення кольору якомога рівномірнішим, слід наносити тіні на добре освітленої шкірі, а для цього може знадобитися додаткове джерело світла.

Крім того, для підвищення тривалості макіяжу, рекомендується наносити основу під тіні на повіки. Також стане корисним попереднє застосування фіксуючого спрею, який утримає макіяж на поверхні шкіри протягом дня. Після застосування тіней, не забудьте розтушувати їх за допомогою аплікаторів з м'якими рухами.

Отже, набір двосторонніх аплікаторів для тіней Global 8 шт - це незамінний помічник для створення як повсякденного, так і вечірнього макіяжу. Цей набір дозволяє підібрати максимально підійдуть тіні для кожного типу шкіри та навихідь. А кожний аплікатор, в свою чергу, дозволяє легко і ретельно нанести на повіки певний колір та ретельно його розтушувати, створюючи ідеальний образ.