Бавовняні подушечки, насичені засобом для зняття макіяжу. Ефективно видаляє весь макіяж, не подразнюючи шкіру. Для "нормального" або стійкого макіяжу.

100% бавовна ,30 шт

Ватні диски для зняття макіяжу з просоченням 30 шт

Код продукту: 1114
Артикул: RLS-01-30
Залишок на складі: багато
84 ₴
1,88 €
2,04 $
9 купили

Кількість:

9 купили
Опис

Бавовняні подушечки, насичені засобом для зняття макіяжу. Ефективно видаляє весь макіяж, не подразнюючи шкіру. Для "нормального" або стійкого макіяжу.

100% бавовна ,30 шт

Характеристика
Характеристика
Артикул RLS-01-30
Перегляди 906
Розміри
Довжина 6.00
Ширина 6.00
Висота 8.00
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Ватні диски для зняття макіяжу з просоченням 30 штук - незамінний помічник у догляді за шкірою обличчя. Вони допомагають в легкий спосіб і ефективно видалити забруднення, підготувати шкіру до подальшого догляду і забезпечити їй необхідну гігієну.

Переваги ватних дисків з просоченням полягають в тому, що вони володіють заспокійливим і поживним ефектами для шкіри. Вони містять різні корисні речовини, які допомагають зволожити, пом'якшити і поживити шкіру обличчя. Крім того, заспокійливі компоненти відновлюють захисний бар'єр шкіри та допомагають їй захиститися від зовнішніх негативних факторів.

Як правильно використовувати ватні диски для зняття макіяжу? Для початку, візьміть один диск і прокрутіть його долоньками, щоб зволожити його. Після цього добре протріть шкіру обличчя таким диском, рухаючись в масажних рухах. Потім зніміть диск і попередньо просушіть шкіру серветкою або рушником.

Ватні диски для зняття макіяжу з просоченням 30 штук придатні для будь-якого типу шкіри і дозволять Вам здійснювати догляд за обличчям "на ходу". Такі диски можна взяти з собою в дорогу, на відрядження або на роботу. Вони є дуже зручним та ефективним допоміжним засобом для догляду за шкірою обличчя в будь-який час дня і в будь-яких умовах.