Глиттер гель Global Fashion 5 гр, Glitter gel 03

Код продукту: 6114
Залишок на складі: багато
87 ₴
1,98 €
2,14 $
17 купили

Кількість:

17 купили
Характеристика
Перегляди 193
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 03
Розміри
Довжина 3.50 cm
Ширина 3.50 cm
Висота 3.00 cm

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Перевага:
він має щільну консистенцію, що дозволяє наносити його в один шар

містить велику кількість дрібних і великих блискіток

він використовується в якості декоративного покриття

він має голографічний блиск

дозволяє створювати розтяжки

мерехтить в залежності від кута освітлення
ГЕЛЕВА ФАРБА
“GLITTER”
Гель з блискітками-це дивовижний гель, шестикутники якого вражають своїми якостями і голографічним блиском. Він використовується в якості декоративного покриття. Гель з блискітками допоможе вам створити приголомшливий дизайн нігтів з величезною кількістю мерехтливих блискіток.
Гель з блискітками неймовірно простий у використанні як вдома, так і в професійних салонах краси.


оскільки шестикутники можуть потовщувати поверхню, не варто робити занадто товсте зміцнення нігтьової пластини під ними

Якщо ви не створюєте дизайн акваріума, використовуйте підкладку під" гліттер-гель", так як шестикутники знаходяться в прозорому гелі.

ТОНКОЩІ:
1
2
Блискучий гель "Global Fashion" складається з блискучих шестикутників. Гель з блискітками часто використовується для створення розтяжок. Залежно від кута освітлення блискітки в гелі переливаються різними переливами.
гр.
5
03
04
02
05
10
06
07
08
09
01
6115
6103
6102
6101
6100
6099
6098
6096
6114
6113
  • Имеет плотную консистенцию
  • Большое количество мелких и крупных блёсток
  • Применяется как декоративное покрытие
  • Голографический блеск
  • Гель плотный, можно нанести один слой
  • Можно создавать растяжки
  • В зависимости от угла освещения блёстки сверкают разными отливами

Вес 5 гр

Гелеві фарби для нігтів стали дуже популярними серед дівчат. І не дивно, адже з їх допомогою можна створювати найрізноманітніші малюнки та дизайни на нігтях. Одним із найцікавіших елементів при дизайні нігтів є гліттер гель. Сьогодні ми розглянемо Global Fashion 5 гр та Glitter gel 03.

Global Fashion 5 гр - це набір з 5 різних відтінків гліттер гелю. Кожен з них містить світлу базу та невеликі блискітки. З цим гелем можна створювати дуже красиві та незвичайні дизайни на нігтях. Наприклад, можна розфарбувати кінчики нігтів, створити малюнок з використанням гліттер гелю або додати до звичайної фарби, щоб зробити її більш інтересною.

Glitter gel 03 - це гелева фарба з яскравим блиском. Вона має золотистий відтінок з невеликими частинками гліттеру і чудово підійде для створення новорічного та різдвяного дизайну на нігтях. Також можна використовувати її у комбінації з іншими кольорами та матеріалами для створення унікального образу.

Гелевий гліттер створює найкрасивіші та незвичайні дизайни на нігтях. Він дуже легкий у застосуванні та довго тримається на нігтях. В цьому плані Global Fashion 5 гр та Glitter gel 03 є чудовими виборами для будь-якої модниці, яка мріє про надзвичайні та креативні манікюри. Варто зауважити, що гліттер гель вміщує в собі більшу кількість блискіток, що робить його більш насиченим за певні діапазони застосування, ніж звичайна фарба для нігтів.

Висновуючи, гелеві фарби з гліттером - це чудовий спосіб, щоб зробити свій манікюр ще більш ефектним та красивим. Global Fashion 5 гр та Glitter gel 03 - це ті продукти, які точно мають місце в арсеналі будь-якої модниці, яка любить експериментувати зі своїм образом. Не соромся спробувати, та створюй унікальні манікюри, які надихатимуть інших на ще більш креативні дизайни.