У цій категорії представлені гелеві фарби для нігтів - модна крута новинка в світі нігтьової індустрії. Гель фарба для нігтів чудово пігментована - для щільного яскравого кольору достатньо одного шару, лягає ідеально. Для отримання інших кольорів її можна змішувати. Ідеально підходить для створення обіймів на нігтях

12 шт

Набір гелевих фарб, 12 шт. black

Код продукту: 6016
Залишок на складі: багато
320 ₴
7,24 €
7,82 $
4 купили

Кількість:

4 купили
Опис

У цій категорії представлені гелеві фарби для нігтів - модна крута иновация в світі нігтьової індустрії. Гель фарба для нігтів чудово пігментована - для щільного яскравого кольору достатньо одного шару, лягає ідеально. Для отримання інших кольорів її можна змішувати. Ідеально підходить для створення обіймів на нігтях

12 шт

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1335
Кількість товарів в одній коробці 12
Номер полиці на склад K55 K53 K15
Розміри
Довжина 25.00
Ширина 11.30
Висота 3.00
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Набір гелевих фарб - це комплект з 12 різноманітних гелевих фарб, які можуть використовуватися для нарощування нігтів або створення красивого манікюру. У цьому наборі присутні 12 кольорів, включаючи насичений чорний колір.

Гелеві фарби являють собою тіксотропні матеріали, які після нанесення на нігті піддаються обробці в ультрафіолетовій лампі. Це дозволяє їм швидко застигати і створювати стійкий покриття, яке протримається на нігтях кілька тижнів. Гелеві фарби також можуть використовуватися для створення різних дизайнів на нігтях або для малювання тонких ліній та інших подробиць.

Набір гелевих фарб, що включає 12 кольорів, є відмінним вибором для тих, хто хоче створити різноманітні дизайни на своїх нігтях. У наборі є і базові кольори, такі як білий, чорний і червоний, а також яскраві і насичені кольори, такі як фіолетовий, зелений і рожевий. За допомогою цього набору можна створювати яскраві та барвисті дизайни на нігтях, або використовувати його для створення класичного манікюру.

Набір гелевих фарб, що включає в себе 12 різних кольорів, є відмінним вибором для тих, хто хоче створити красивий і довговічний манікюр. У наборі присутній насичений чорний колір, який підійде для створення класичного манікюру або для створення красивих дизайнів на нігтях. Будьте креативні та експериментуйте з різними кольорами, щоб створювати красиві і стійкі дизайни на своїх нігтях!