Тверда, кольорова гель-фарба. Не розтікається, має стійку структуру. Добре пігментована.

Solid color gel, 5 гр не залишає розводи. Сушиться в UV-лампі 2-3 хв., або в LED/UV лампі протягом 1 хв.

Гель-фарба підвищеної щільності, Solid color gel 5 гр, 01

Код продукту: 15605
Залишок на складі: багато
95 ₴
2,33 €
2,48 $

Кількість:

Опис

Тверда, кольорова гель-фарба. Не розтікається, має стійку структуру. Добре пігментована.

Solid color gel, 5 гр не залишає розводи. Сушиться в UV-лампі 2-3 хв., або в LED/UV лампі протягом 1 хв.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1610
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 01
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Гель-фарба підвищеної щільності, Solid color gel 5 гр, 01, стала одним з найпопулярніших матеріалів для нарощування і прикраси нігтів. Цей продукт вирізняється високим ступенем щільності, що дає змогу створити на нігтях унікальний і красивий дизайн.

Гель-фарба має безліч переваг перед іншими матеріалами для нарощування нігтів. Вона швидко висихає під впливом ультрафіолетового світла і не вимагає довгого часу для полімеризації. Завдяки цьому майстрам манікюру не потрібно витрачати багато часу на обробку нігтів, що дає змогу їм працювати швидше й ефективніше.

Solid color gel 5 гр, 01 - це продукт, створений у найкращих традиціях якості та естетики. Він вирізняється високою щільністю і насиченим кольором, що дає змогу створювати ексклюзивні та оригінальні дизайни. Крім того, цей гель-лак не розшаровується і не відшаровується з часом, що забезпечує довговічність прикрас на нігтях.

Щоб досягти найкращого результату під час роботи з Solid color gel 5 гр, 01, необхідно дотримуватися кількох простих правил. Насамперед, необхідно ретельно очистити поверхню нігтя від залишків старих лаків або гелів, щоб забезпечити кращу адгезію нового матеріалу. Потім, нанесіть базовий шар для захисту нігтів від пошкоджень, а потім приступайте до створення дизайну.

Solid color gel 5 гр, 01 - це ідеальний вибір для професіоналів і майстрів-початківців манікюру, які хочуть створювати оригінальні та унікальні прикраси для нігтів. Цей гель-лак є надійним і якісним матеріалом і забезпечує довговічність і красу вашим нігтям.