Гель лак BLACK ELITE 368, Global Fashion 8 мл

Код продукту: 2688
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,69 €
2,92 $
(5)
92 купили

Кількість:

(5)
92 купили
Відкрити палітру
Характеристика
Перегляди 1645
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 368
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Станьте товар

2023-11-03 08:16:51
5

2023-10-27 05:18:23
5

Відео-огляд товару:
мл
8
вони забезпечують міцне, стійке, красиве покриття, захищають ніготь від зовнішніх пошкоджень і надають яскравий глянсовий блиск. Гель-лаки BLACK ELITE розроблені в США і мають гіпоалергенний склад, щільну текстуру, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові.
Лак для нігтів Black Elite
spring
summer
autumn
winter

він має стильний дизайн чорного флакона з декоративним зображенням павича, а наявність зручної кисті забезпечує якісне нанесення пластини з гелевим покриттям прямо поруч з кутикулою. Гель-лак Black Elite має щільну текстуру, не затікає в область кутикули і по краях, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові. Час носіння декоративного покриття з використанням гель-лаків Black Elite становить від 3 до 4 тижнів, в залежності від використовуваної основи (з гумовою основою час шкарпетки збільшується).
Гель-лак Black Elite
Перевага:
ряд райдужних відблисків
магія обсягу
магія кольору
створює багатогранну ілюзію
відсутність токсичних сполук
хороша адгезія
оптимальна консистенція
простота використання
сумісність з різними матеріалами

Гель-лак BLACK ELITE - это современная профессиональная трехфазная система гель-лакового покрытия, сочетающая в себе лучшие свойства профессиональных лаков для ногтей и моделирующих гелей. Основные достоинства гель-лаков Global Fashion BLACK ELITE: соотношение приемлемой цены и высокого премиум качества,- уникальная безопасная формула, разработанная с учетом особенностей ногтей разных типов,- идеальный глянцевый блеск,- легкость и простота в использовании,- полимеризация в УФ, LED или гибридной CCFL лампе,- длительное сохранение яркого и насыщенного оттенка,- повышенная устойчивость к механическим повреждениям, отсутствие сколов и царапин на протяжении всего времени носки,- цветовая гамма представлена как пастельными, натуральными, так и яркими, насыщенными оттенками,- разнообразие текстур гель-лаков Global Fashion (глянцевые, шиммерные, глиттерные и др.) удовлетворит самый изощренный вкус,- лёгкое и быстрое снятие гель-лакового покрытия.

У світі нарощування нігтів популярним став гель лак BLACK ELITE 368 від компанії Global Fashion. Цей продукт має кілька переваг перед звичайним лаком - довготривалий та стійкий глянець, а також можливість збереження нарощених нігтів до 3-х тижнів.

Що ж робить цей гель лак таким особливим? Основна секретна формула складу BLACK ELITE 368 містить в собі окремі складові, які забезпечують міцність та стійкість покриття. Крім того, цей гель лак є гіпоалергенним та не містить шкідливих речовин, що забезпечує безпечне застосування.

BLACK ELITE 368 доступний у вигляді 8 мл флакона, який дозволяє розмалювати 20-30 нігтів. Цей гель лак має досить потужний опір ультрафіолетовому випромінюванні, що дозволяє зберігати нарощені нігті від занепаду кольору та крихкості.

Додавання гель-лаку в свій арсенал основних матеріалів для манікюру не тільки забезпечує нові можливості для нігтевої індустрії, але й додає вам більшу палітру кольорів для спроб і експериментів з дизайном нігтів.

Усім, хто майструє нігті, рекомендується спробувати гель лак BLACK ELITE 368 від Global Fashion та переконатися в його високій якості та стійкості!