Гель лак BLACK ELITE 175 (white), Global Fashion 8 мл

Код продукту: 2673
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,71 €
2,93 $
(5)
262 купили

Кількість:

(5)
262 купили
Відкрити палітру
Характеристика
Перегляди 1896
Кількість товарів в одній коробці 6
Номер полиці на склад E73
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 175
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Станьте товар

2023-09-10 14:43:15
5

2023-04-03 16:47:02
5

Подобаються лаки цієї фірми беру не вперше. Раджу.

GlobalFashion

Добрий день! Дякуємо Вам за вибір товарів нашої компанії. Ми щиро раді, що Ви отримали позитивні емоції від покупки. Дякуємо за відгук, Ви допомагаєте нам ставати кращими! Вдалих покупок і гарного настрою!

2023-03-30 10:12:37
5

Упакувавши добре, у справі ще не пробувала

GlobalFashion

Добрий день! Дякуємо Вам за вибір товарів нашої компанії. Ми щиро раді, що Ви отримали позитивні емоції від покупки. Дякуємо за відгук, Ви допомагаєте нам ставати кращими! Вдалих покупок і гарного настрою!

Відео-огляд товару:
мл
8
вони забезпечують міцне, стійке, красиве покриття, захищають ніготь від зовнішніх пошкоджень і надають яскравий глянсовий блиск. Гель-лаки BLACK ELITE розроблені в США і мають гіпоалергенний склад, щільну текстуру, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові.
Лак для нігтів Black Elite
spring
summer
autumn
winter

він має стильний дизайн чорного флакона з декоративним зображенням павича, а наявність зручної кисті забезпечує якісне нанесення пластини з гелевим покриттям прямо поруч з кутикулою. Гель-лак Black Elite має щільну текстуру, не затікає в область кутикули і по краях, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові. Час носіння декоративного покриття з використанням гель-лаків Black Elite становить від 3 до 4 тижнів, в залежності від використовуваної основи (з гумовою основою час шкарпетки збільшується).
Гель-лак Black Elite
Перевага:
ряд райдужних відблисків
магія обсягу
магія кольору
створює багатогранну ілюзію
відсутність токсичних сполук
хороша адгезія
оптимальна консистенція
простота використання
сумісність з різними матеріалами

Гель-лак BLACK ELITE - это современная профессиональная трехфазная система гель-лакового покрытия, сочетающая в себе лучшие свойства профессиональных лаков для ногтей и моделирующих гелей. Основные достоинства гель-лаков Global Fashion BLACK ELITE: соотношение приемлемой цены и высокого премиум качества,- уникальная безопасная формула, разработанная с учетом особенностей ногтей разных типов,- идеальный глянцевый блеск,- легкость и простота в использовании,- полимеризация в УФ, LED или гибридной CCFL лампе,- длительное сохранение яркого и насыщенного оттенка,- повышенная устойчивость к механическим повреждениям, отсутствие сколов и царапин на протяжении всего времени носки,- цветовая гамма представлена как пастельными, натуральными, так и яркими, насыщенными оттенками,- разнообразие текстур гель-лаков Global Fashion (глянцевые, шиммерные, глиттерные и др.) удовлетворит самый изощренный вкус,- лёгкое и быстрое снятие гель-лакового покрытия.

Гель-лак - це ідеальне рішення для тих, хто мріє про довгострокову і якісну покриття нігтів. Саме тому, на ринку з'являється все більше нових та якісних продуктів для нарощування нігтів. Сьогодні хочу вам розповісти про гель лак BLACK ELITE 175 (white) від відомого бренду Global Fashion.

Гель лак BLACK ELITE 175 (white) - це якісний і тривалий гель-лак, який дозволить створити ефектну та стильну манікюр. Він надає нігтям гладку та блискучу поверхню, яку можна зафіксувати лампою з ультрафіолетовим випромінюванням.

Гель лак BLACK ELITE 175 (white) стійко тримається на нігтях до 14 днів, не розтікається та не вигоряє на сонці. Він має оригінальний білий відтінок, який підійде до будь-якого типу шкіри та вдасться у будь-який стиль одягу.

Гель лак BLACK ELITE 175 (white) має великий обсяг - 8 мл, що значно збільшує термін його використання та дозволяє вам більш економно витрачати його при нанесенні.

Враховуючи все вищезазначене, можна зробити висновок, що гель лак BLACK ELITE 175 (white) від бренду Global Fashion - це засіб з високою якістю та тривалим терміном експлуатації. Він повністю задовольняє потреби нігтевої індустрії та вже завоював серця багатьох жінок. Спробуйте його і ви не залишитеся рівнодушними!