Гель лак BLACK ELITE 282, Global Fashion 8 мл

Код продукту: 2594
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,69 €
2,92 $
17 купили

Кількість:

17 купили
Відкрити палітру
Характеристика
Перегляди 1461
Кількість товарів в одній коробці 6
Номер полиці на склад E112
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 282
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

мл
8
вони забезпечують міцне, стійке, красиве покриття, захищають ніготь від зовнішніх пошкоджень і надають яскравий глянсовий блиск. Гель-лаки BLACK ELITE розроблені в США і мають гіпоалергенний склад, щільну текстуру, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові.
Лак для нігтів Black Elite
spring
summer
autumn
winter

він має стильний дизайн чорного флакона з декоративним зображенням павича, а наявність зручної кисті забезпечує якісне нанесення пластини з гелевим покриттям прямо поруч з кутикулою. Гель-лак Black Elite має щільну текстуру, не затікає в область кутикули і по краях, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові. Час носіння декоративного покриття з використанням гель-лаків Black Elite становить від 3 до 4 тижнів, в залежності від використовуваної основи (з гумовою основою час шкарпетки збільшується).
Гель-лак Black Elite
Перевага:
ряд райдужних відблисків
магія обсягу
магія кольору
створює багатогранну ілюзію
відсутність токсичних сполук
хороша адгезія
оптимальна консистенція
простота використання
сумісність з різними матеріалами

Гель-лак BLACK ELITE - это современная профессиональная трехфазная система гель-лакового покрытия, сочетающая в себе лучшие свойства профессиональных лаков для ногтей и моделирующих гелей. Основные достоинства гель-лаков Global Fashion BLACK ELITE: соотношение приемлемой цены и высокого премиум качества,- уникальная безопасная формула, разработанная с учетом особенностей ногтей разных типов,- идеальный глянцевый блеск,- легкость и простота в использовании,- полимеризация в УФ, LED или гибридной CCFL лампе,- длительное сохранение яркого и насыщенного оттенка,- повышенная устойчивость к механическим повреждениям, отсутствие сколов и царапин на протяжении всего времени носки,- цветовая гамма представлена как пастельными, натуральными, так и яркими, насыщенными оттенками,- разнообразие текстур гель-лаков Global Fashion (глянцевые, шиммерные, глиттерные и др.) удовлетворит самый изощренный вкус,- лёгкое и быстрое снятие гель-лакового покрытия.

У сучасному світі кожна жінка бажає виглядати найкраще. Таким чином, догляд за нігтями є невід'ємною частиною багатьох жіночих ритуалів краси. І, звичайно ж, гель лаки - незамінний елемент процесу нарощування і догляду за нігтями.

Одним з найяскравіших представників гелевих лаків є BLACK ELITE 282 Global Fashion 8 мл - це вже відомий у наших краях бренд який користується популярністю серед багатьох жіночок. Гель лаки цієї серії відрізняються незвичайним кольором та довговічністю покриття.

Цей особливий гель лак має яскравий чорний колір зі срібним блиском, що робить з неї неперевершену нарощування нігтів або покриття їх звичайним гель лаком під час звичайного манікюру. BLACK ELITE 282 Global Fashion дуже легко наноситься і не змазується, всього в пару хвилин вона висихає, залишаючи красиве та довговічне покриття на нігтях.

Окрім якості та стійкості, лаки від бренду BLACK ELITE є також безпечними. Таким чином, якщо ви хочете отримати найвищу якість та надійність для своїх нігтів, то BLACK ELITE Global Fashion - це те, що вам потрібно!