Гель лак BLACK ELITE 341, Global Fashion 8 мл

Код продукту: 2535
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,69 €
2,92 $
20 купили

Кількість:

20 купили
Відкрити палітру
Характеристика
Перегляди 1522
Кількість товарів в одній коробці 6
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 341
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

мл
8
вони забезпечують міцне, стійке, красиве покриття, захищають ніготь від зовнішніх пошкоджень і надають яскравий глянсовий блиск. Гель-лаки BLACK ELITE розроблені в США і мають гіпоалергенний склад, щільну текстуру, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові.
Лак для нігтів Black Elite
spring
summer
autumn
winter

він має стильний дизайн чорного флакона з декоративним зображенням павича, а наявність зручної кисті забезпечує якісне нанесення пластини з гелевим покриттям прямо поруч з кутикулою. Гель-лак Black Elite має щільну текстуру, не затікає в область кутикули і по краях, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові. Час носіння декоративного покриття з використанням гель-лаків Black Elite становить від 3 до 4 тижнів, в залежності від використовуваної основи (з гумовою основою час шкарпетки збільшується).
Гель-лак Black Elite
Перевага:
ряд райдужних відблисків
магія обсягу
магія кольору
створює багатогранну ілюзію
відсутність токсичних сполук
хороша адгезія
оптимальна консистенція
простота використання
сумісність з різними матеріалами

Гель-лак BLACK ELITE - это современная профессиональная трехфазная система гель-лакового покрытия, сочетающая в себе лучшие свойства профессиональных лаков для ногтей и моделирующих гелей. Основные достоинства гель-лаков Global Fashion BLACK ELITE: соотношение приемлемой цены и высокого премиум качества,- уникальная безопасная формула, разработанная с учетом особенностей ногтей разных типов,- идеальный глянцевый блеск,- легкость и простота в использовании,- полимеризация в УФ, LED или гибридной CCFL лампе,- длительное сохранение яркого и насыщенного оттенка,- повышенная устойчивость к механическим повреждениям, отсутствие сколов и царапин на протяжении всего времени носки,- цветовая гамма представлена как пастельными, натуральными, так и яркими, насыщенными оттенками,- разнообразие текстур гель-лаков Global Fashion (глянцевые, шиммерные, глиттерные и др.) удовлетворит самый изощренный вкус,- лёгкое и быстрое снятие гель-лакового покрытия.

Гель лак BLACK ELITE 341: що це таке і як його використовувати

Гель лак BLACK ELITE 341 - це високоякісний продукт для нарощування і дизайну нігтів, що виробляється китайською компанією Global Fashion. Він має компактний об'єм 8 мл і доступний у багатьох кольорах.

Гель лак - це спеціальна формула, яка забезпечує міцне і гладке покриття нігтів, що захищає їх від пошкоджень та впливів зовнішнього середовища. Гель лаки чудово підходять для професійного використання в салонах краси, а також для домашнього використання.

Гель лак BLACK ELITE 341 має темно-синій колір, що додає нігтям елегантності і стильності. Даний гель лак має високу стійкість і тривалість, що дозволяє зберігати бездоганний вигляд нігтів на тривалий час.

Для того, щоб нарощування нігтів з гель лаком BLACK ELITE 341 виглядали ідеально, необхідно дотримуватись деяких правил. Перш за все, необхідно позбавитись від природного блиску нігтів, так як дається гель-лак. Далі необхідно нанести базу для гель-лака, на яку потім наноситиметься сам гель лак. Після цього необхідно використовувати лампу для полімеризації кожного шару гель-лака окремо. Останнім кроком є нанесення топ-покриття, що захистить нігтіv від механічних пошкоджень.

Загалом, гель лак BLACK ELITE 341 - це ідеальний продукт для нарощування і дизайну нігтів. Він дозволяє створити бездоганний вигляд нігтів і забезпечити їх міцність та стійкість. Купуючи гель лаки Global Fashion, ви отримуєте високоякісний продукт за доступною ціною.