Гель лак BLACK ELITE 344, Global Fashion 8 мл

Код продукту: 2521
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,69 €
2,92 $
(5)
34 купили

Кількість:

(5)
34 купили
Відкрити палітру
Характеристика
Перегляди 1480
Кількість товарів в одній коробці 6
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 344
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Станьте товар

2023-10-04 09:16:17
5

2023-08-29 08:33:44
5

мл
8
вони забезпечують міцне, стійке, красиве покриття, захищають ніготь від зовнішніх пошкоджень і надають яскравий глянсовий блиск. Гель-лаки BLACK ELITE розроблені в США і мають гіпоалергенний склад, щільну текстуру, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові.
Лак для нігтів Black Elite
spring
summer
autumn
winter

він має стильний дизайн чорного флакона з декоративним зображенням павича, а наявність зручної кисті забезпечує якісне нанесення пластини з гелевим покриттям прямо поруч з кутикулою. Гель-лак Black Elite має щільну текстуру, не затікає в область кутикули і по краях, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові. Час носіння декоративного покриття з використанням гель-лаків Black Elite становить від 3 до 4 тижнів, в залежності від використовуваної основи (з гумовою основою час шкарпетки збільшується).
Гель-лак Black Elite
Перевага:
ряд райдужних відблисків
магія обсягу
магія кольору
створює багатогранну ілюзію
відсутність токсичних сполук
хороша адгезія
оптимальна консистенція
простота використання
сумісність з різними матеріалами

Гель-лак BLACK ELITE - это современная профессиональная трехфазная система гель-лакового покрытия, сочетающая в себе лучшие свойства профессиональных лаков для ногтей и моделирующих гелей. Основные достоинства гель-лаков Global Fashion BLACK ELITE: соотношение приемлемой цены и высокого премиум качества,- уникальная безопасная формула, разработанная с учетом особенностей ногтей разных типов,- идеальный глянцевый блеск,- легкость и простота в использовании,- полимеризация в УФ, LED или гибридной CCFL лампе,- длительное сохранение яркого и насыщенного оттенка,- повышенная устойчивость к механическим повреждениям, отсутствие сколов и царапин на протяжении всего времени носки,- цветовая гамма представлена как пастельными, натуральными, так и яркими, насыщенными оттенками,- разнообразие текстур гель-лаков Global Fashion (глянцевые, шиммерные, глиттерные и др.) удовлетворит самый изощренный вкус,- лёгкое и быстрое снятие гель-лакового покрытия.

Гель лак BLACK ELITE 344, Global Fashion 8 мл

Гель лак BLACK ELITE 344, Global Fashion - це новий інструмент для нарощування нігтів та створення дизайнів на нігтях. Цей гель-лак має щільну текстуру і широку гаму кольорів, що дозволяє підібрати саме той відтінок, який буде ідеальним для вашого стилю.

Гель лак BLACK ELITE 344, Global Fashion має рідку консистенцію, що забезпечує зручний і простий нанесення на нігті. Також це продукт легко знімається за допомогою звичайного лакувальника, що значно заощаджує час і гроші на відвідуванням салону.

Гель-лаки BLACK ELITE 344, Global Fashion мають яскравий та стійкий колір, який не пошкоджується під час дії агресивних середовищ. Також вони зберігають свою насиченість і блиск впродовж тривалого часу, що дозволяє завжди мати досконалий манікюр.

Крім того, гель-лаки BLACK ELITE 344, Global Fashion мають гіпоалергенний склад, що дозволяє використовувати їх із запобіганням алергічних реакцій на шкірі рук.

Отже, гель-лак BLACK ELITE 344, Global Fashion - це ідеальний продукт для тих, хто бажає мати завжди досконалий і зібраний образ з дбайливо пофарбованими нігтями. Великий вибір кольорів, простота нанесення та стійкість роблять цей продукт дуже популярним серед жінок будь-якого віку.