Гель лак BLACK ELITE 215, Global Fashion 8 мл

Код продукту: 2477
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,65 €
2,90 $
(5)
25 купили

Кількість:

(5)
25 купили
Відкрити палітру
Характеристика
Перегляди 1516
Кількість товарів в одній коробці 6
Номер полиці на склад E94
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 215
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Станьте товар

2023-10-28 06:42:46
5

2023-10-22 08:45:59
5

2023-09-24 12:41:34
5

мл
8
вони забезпечують міцне, стійке, красиве покриття, захищають ніготь від зовнішніх пошкоджень і надають яскравий глянсовий блиск. Гель-лаки BLACK ELITE розроблені в США і мають гіпоалергенний склад, щільну текстуру, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові.
Лак для нігтів Black Elite
spring
summer
autumn
winter

він має стильний дизайн чорного флакона з декоративним зображенням павича, а наявність зручної кисті забезпечує якісне нанесення пластини з гелевим покриттям прямо поруч з кутикулою. Гель-лак Black Elite має щільну текстуру, не затікає в область кутикули і по краях, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові. Час носіння декоративного покриття з використанням гель-лаків Black Elite становить від 3 до 4 тижнів, в залежності від використовуваної основи (з гумовою основою час шкарпетки збільшується).
Гель-лак Black Elite
Перевага:
ряд райдужних відблисків
магія обсягу
магія кольору
створює багатогранну ілюзію
відсутність токсичних сполук
хороша адгезія
оптимальна консистенція
простота використання
сумісність з різними матеріалами

Гель-лак BLACK ELITE - это современная профессиональная трехфазная система гель-лакового покрытия, сочетающая в себе лучшие свойства профессиональных лаков для ногтей и моделирующих гелей. Основные достоинства гель-лаков Global Fashion BLACK ELITE: соотношение приемлемой цены и высокого премиум качества,- уникальная безопасная формула, разработанная с учетом особенностей ногтей разных типов,- идеальный глянцевый блеск,- легкость и простота в использовании,- полимеризация в УФ, LED или гибридной CCFL лампе,- длительное сохранение яркого и насыщенного оттенка,- повышенная устойчивость к механическим повреждениям, отсутствие сколов и царапин на протяжении всего времени носки,- цветовая гамма представлена как пастельными, натуральными, так и яркими, насыщенными оттенками,- разнообразие текстур гель-лаков Global Fashion (глянцевые, шиммерные, глиттерные и др.) удовлетворит самый изощренный вкус,- лёгкое и быстрое снятие гель-лакового покрытия.

Гель лак BLACK ELITE 215, Global Fashion 8 мл – це ідеальне рішення для привабливого та довготривалого манікюру. Цей гель лак має високу якість, що робить його зручним використовувати для будь-якої форми нігтів.

BLACK ELITE 215 – це живий, насичений кольоровий тон, який чудово доповнить будь-який вбряння. Колір тримається на нігтях до 2-х тижнів, не вигорає під впливом сонячного світла та не викликає алергічних реакцій.

До складу гель лаку входять натуральні інгредієнти, такі як акрилова смола, барвники та фотоініціатори, які забезпечують рівномірний та стійкий покриття. Завдяки густій та максимально пігментованій консистенції, покриття відображає той колір, який ідеально передається на палітрі.

Для нанесення гель лаку BLACK ELITE 215, Global Fashion 8 мл необхідно використовувати лампу для полімеризації, яка забезпечити швидку сушку та стійкість покриття. Цей гель лак також можна використовувати як основу для манікюру або як завершення будь-якого дизайну.

Отже, гель лак BLACK ELITE 215, Global Fashion 8 мл – це неймовірний продукт, який допоможе вам створити ідеальний манікюр, що буде триматися довго та виглядати завжди привабливо. Цей гель лак – ваш незамінний помічник для створення непідробного та досконалого манікюру.