Складне дзеркало стане незамінним аксесуаром у Вашій косметичці. Дзеркало компактне, легке і зручне. Аксесуар відмінно поміститься в сумку.

Купити складне дзеркало для сумки 01, можна на нашому сайті.

Складне дзеркало для сумки 01

Код продукту: 13585
Залишок на складі: багато
7,20 ₴
0,17 €
0,19 $
2 купили

Кількість:

2 купили
Опис

Складне дзеркало стане незамінним аксесуаром у Вашій косметичці. Дзеркало компактне, легке і зручне. Аксесуар відмінно поміститься в сумку.

Купити складне дзеркало для сумки 01, можна на нашому сайті.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 784
Розміри
Довжина 7.00
Ширина 7.00
Висота 0.60
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Складне дзеркало для сумки 01: компактний і зручний аксесуар для вашого макіяжу

Кожна жінка знає, що візаж - це процес, який потребує уваги до дрібних деталей. І часто в такому процесі важливу роль грає дзеркало - без нього доробити свій образ до кінця дня може стати неможливим завданням. Тому компанія "Складне дзеркало" розробила новий аксесуар для сумки - складне дзеркало для сумки 01.

Основна перевага цього дзеркала - його компактність. Воно складається з двох частинок круглої форми, розміром 7 см в діаметрі. Одна з них - звичайне дзеркало, яке дозволяє оглядати площину обличчя зі зручного для вас кута (цього не завжди можливо досягти звичайними дзеркалами в сумках або в туалетах). Друга частинка - дзеркало з збільшенням (збільшення 2х). Воно ідеально підходить для нанесення макіяжу дрібних деталей (наприклад, нанесення помади на губи або для создания стрілок на очах).

Складне дзеркало для сумки 01 приваблює покупців не тільки своєю функціональністю, але і дизайном. На одній з частинок розміщено стильний принт, а на іншій - компанія-виробник «Складне дзеркало». Це може бути чудовим подарунком для себе або близької людини.

Аксесуар виконаний з міцного пластику та складається в плоский розмір менший, ніж звичайний бумажник. Це дозволяє з легкістю його помістити в сумку будь-якого розміру та бути завжди під рукою.

Корисний та сувенирний аксесуар – це складне дзеркало для сумки 01. Він не тільки прикрасить вашу сумку, але й стане надійним помічником управляти своїм виглядом протягом дня. Замовити його можна в інтернет-магазинах або у спеціалізованих магазинах косметики та аксесуарів.