Гель лак BLACK ELITE 246, Global Fashion 8 мл

Код продукту: 2433
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,61 €
2,85 $
(5)
35 купили

Кількість:

(5)
35 купили
Відкрити палітру
Характеристика
Перегляди 1492
Кількість товарів в одній коробці 6
Номер полиці на склад E101
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 246
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Станьте товар

2023-09-20 03:09:46
5

мл
8
вони забезпечують міцне, стійке, красиве покриття, захищають ніготь від зовнішніх пошкоджень і надають яскравий глянсовий блиск. Гель-лаки BLACK ELITE розроблені в США і мають гіпоалергенний склад, щільну текстуру, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові.
Лак для нігтів Black Elite
spring
summer
autumn
winter

він має стильний дизайн чорного флакона з декоративним зображенням павича, а наявність зручної кисті забезпечує якісне нанесення пластини з гелевим покриттям прямо поруч з кутикулою. Гель-лак Black Elite має щільну текстуру, не затікає в область кутикули і по краях, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові. Час носіння декоративного покриття з використанням гель-лаків Black Elite становить від 3 до 4 тижнів, в залежності від використовуваної основи (з гумовою основою час шкарпетки збільшується).
Гель-лак Black Elite
Перевага:
ряд райдужних відблисків
магія обсягу
магія кольору
створює багатогранну ілюзію
відсутність токсичних сполук
хороша адгезія
оптимальна консистенція
простота використання
сумісність з різними матеріалами

Гель-лак BLACK ELITE - это современная профессиональная трехфазная система гель-лакового покрытия, сочетающая в себе лучшие свойства профессиональных лаков для ногтей и моделирующих гелей. Основные достоинства гель-лаков Global Fashion BLACK ELITE: соотношение приемлемой цены и высокого премиум качества,- уникальная безопасная формула, разработанная с учетом особенностей ногтей разных типов,- идеальный глянцевый блеск,- легкость и простота в использовании,- полимеризация в УФ, LED или гибридной CCFL лампе,- длительное сохранение яркого и насыщенного оттенка,- повышенная устойчивость к механическим повреждениям, отсутствие сколов и царапин на протяжении всего времени носки,- цветовая гамма представлена как пастельными, натуральными, так и яркими, насыщенными оттенками,- разнообразие текстур гель-лаков Global Fashion (глянцевые, шиммерные, глиттерные и др.) удовлетворит самый изощренный вкус,- лёгкое и быстрое снятие гель-лакового покрытия.

Гель лак BLACK ELITE 246, Global Fashion 8 мл - це абсолютно новий продукт на ринку нарощування нігтів. Цей гель-лак виготовляється за сучасною технологією, що дозволяє йому бути надійним та стійким на нігтях протягом тривалого часу.

Відзначається, що BLACK ELITE 246 має вишуканий чорний колір, який підкреслює красу руки та додає їй загадковості та чарівності. Цей гель-лак, як і всі інші продукти Global Fashion, виготовляється виключно з безпечних та екологічно чистих матеріалів, що гарантує його безпеку для шкіри та нігтьової платівки.

BLACK ELITE 246 дозволяє різноманітнити свій образ, наділити руки незабутнім та елегантним виглядом, а також зробити акцент на деталях. Гель-лак легко наноситься та фіксується під впливом УФ-лампи, що дозволяє зручно корегувати та виправляти свій макіяж на нігтях.

Гель-лак BLACK ELITE 246, Global Fashion 8 мл - це продукт, що відповідає всім сучасним вимогам краси та моди. Ви можете бути впевнені в його високій якості та можливості подарувати своїй шкірі та нігтям максимальний догляд. З таким продуктом на ваших руках ви будете неперевершені та незабутні!