Гель лак BLACK ELITE 060, Global Fashion 8 мл

Код продукту: 2408
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,61 €
2,85 $
(5)
83 купили

Кількість:

(5)
83 купили
Відкрити палітру
Характеристика
Перегляди 1002
Кількість товарів в одній коробці 6
Номер полиці на склад E45
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 060
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Станьте товар

2023-11-16 13:35:40
5

мл
8
вони забезпечують міцне, стійке, красиве покриття, захищають ніготь від зовнішніх пошкоджень і надають яскравий глянсовий блиск. Гель-лаки BLACK ELITE розроблені в США і мають гіпоалергенний склад, щільну текстуру, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові.
Лак для нігтів Black Elite
spring
summer
autumn
winter

він має стильний дизайн чорного флакона з декоративним зображенням павича, а наявність зручної кисті забезпечує якісне нанесення пластини з гелевим покриттям прямо поруч з кутикулою. Гель-лак Black Elite має щільну текстуру, не затікає в область кутикули і по краях, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові. Час носіння декоративного покриття з використанням гель-лаків Black Elite становить від 3 до 4 тижнів, в залежності від використовуваної основи (з гумовою основою час шкарпетки збільшується).
Гель-лак Black Elite
Перевага:
ряд райдужних відблисків
магія обсягу
магія кольору
створює багатогранну ілюзію
відсутність токсичних сполук
хороша адгезія
оптимальна консистенція
простота використання
сумісність з різними матеріалами

Гель-лак BLACK ELITE - это современная профессиональная трехфазная система гель-лакового покрытия, сочетающая в себе лучшие свойства профессиональных лаков для ногтей и моделирующих гелей. Основные достоинства гель-лаков Global Fashion BLACK ELITE: соотношение приемлемой цены и высокого премиум качества,- уникальная безопасная формула, разработанная с учетом особенностей ногтей разных типов,- идеальный глянцевый блеск,- легкость и простота в использовании,- полимеризация в УФ, LED или гибридной CCFL лампе,- длительное сохранение яркого и насыщенного оттенка,- повышенная устойчивость к механическим повреждениям, отсутствие сколов и царапин на протяжении всего времени носки,- цветовая гамма представлена как пастельными, натуральными, так и яркими, насыщенными оттенками,- разнообразие текстур гель-лаков Global Fashion (глянцевые, шиммерные, глиттерные и др.) удовлетворит самый изощренный вкус,- лёгкое и быстрое снятие гель-лакового покрытия.

Гель-лак BLACK ELITE 060 від Global Fashion є одним з найбільш популярних продуктів для нарощування нігтів серед професійних майстрів та клієнтів.

Цей гель-лак має високу якість і добре тримається на нігтях протягом тривалого часу. Він не тільки додає колориту та блиску нігтям, а й дбає про їх здоров'я. Гель-лак BLACK ELITE 060 виготовлений з високоякісних компонентів, що не шкодять нігтям та шкірі рук.

Цей продукт дозволяє створювати найрізноманітніші дизайни та малюнки на нігтях. Калейдоскоп кольорів забезпечує можливість вибору тіні для кожного сезону та настрою.

Гель-лак BLACK ELITE 060 може бути використаний як у професійній студії, так і в домашніх умовах. Якщо ви хочете отримати ідеальний результат, рекомендуємо звернутися за допомогою до професіонала.

Застосовуючи гель-лак BLACK ELITE 060, ви можете бути впевнені в тому, що ваші нігті будуть виглядати привабливо та доглянуто, додаючи шарму вашому образу. Придбайте гель-лак BLACK ELITE 060 та переконайтеся у його відмінній якості і результативності!