Гель лак BLACK ELITE 137, Global Fashion 8 мл

Код продукту: 2325
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,71 €
2,93 $
(5)
54 купили

Кількість:

(5)
54 купили
Відкрити палітру
Характеристика
Перегляди 1510
Кількість товарів в одній коробці 6
Номер полиці на склад E62
Термін придатності 3 роки
Номер кольору 137
Розміри
Довжина 2.50 cm
Ширина 2.50 cm
Висота 8.00 cm
Об `єм 8.00 ml

Станьте товар

2022-05-20 13:59:44
5

Відмінний гель 👍

GlobalFashion

Добрий день! Дякуємо Вам за вибір товарів нашої компанії. Ми щиро раді, що Ви отримали позитивні емоції від покупки. Дякуємо за відгук, Ви допомагаєте нам ставати кращими! Вдалих покупок і гарного настрою!

2021-11-10 11:29:48
5

супер, відмінний гель лак, колір звичайно яскравіше ніж на фото, літній відтінок

GlobalFashion

Добрий день! Дякуємо Вам за вибір товарів нашої компанії. Ми щиро раді, що Ви отримали позитивні емоції від покупки. Дякуємо за відгук, Ви допомагаєте нам ставати кращими! Вдалих покупок і гарного настрою!

мл
8
вони забезпечують міцне, стійке, красиве покриття, захищають ніготь від зовнішніх пошкоджень і надають яскравий глянсовий блиск. Гель-лаки BLACK ELITE розроблені в США і мають гіпоалергенний склад, щільну текстуру, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові.
Лак для нігтів Black Elite
spring
summer
autumn
winter

він має стильний дизайн чорного флакона з декоративним зображенням павича, а наявність зручної кисті забезпечує якісне нанесення пластини з гелевим покриттям прямо поруч з кутикулою. Гель-лак Black Elite має щільну текстуру, не затікає в область кутикули і по краях, що забезпечує легке нанесення навіть новачкові. Час носіння декоративного покриття з використанням гель-лаків Black Elite становить від 3 до 4 тижнів, в залежності від використовуваної основи (з гумовою основою час шкарпетки збільшується).
Гель-лак Black Elite
Перевага:
ряд райдужних відблисків
магія обсягу
магія кольору
створює багатогранну ілюзію
відсутність токсичних сполук
хороша адгезія
оптимальна консистенція
простота використання
сумісність з різними матеріалами

Гель-лак BLACK ELITE - это современная профессиональная трехфазная система гель-лакового покрытия, сочетающая в себе лучшие свойства профессиональных лаков для ногтей и моделирующих гелей. Основные достоинства гель-лаков Global Fashion BLACK ELITE: соотношение приемлемой цены и высокого премиум качества,- уникальная безопасная формула, разработанная с учетом особенностей ногтей разных типов,- идеальный глянцевый блеск,- легкость и простота в использовании,- полимеризация в УФ, LED или гибридной CCFL лампе,- длительное сохранение яркого и насыщенного оттенка,- повышенная устойчивость к механическим повреждениям, отсутствие сколов и царапин на протяжении всего времени носки,- цветовая гамма представлена как пастельными, натуральными, так и яркими, насыщенными оттенками,- разнообразие текстур гель-лаков Global Fashion (глянцевые, шиммерные, глиттерные и др.) удовлетворит самый изощренный вкус,- лёгкое и быстрое снятие гель-лакового покрытия.

Гель лак BLACK ELITE 137 – це ідеальний вибір для тих, хто бажає виглядати завжди на рівні високої моди. Завдяки своїй чудовій стійкості, цей гель лак зможе задовольнити найвимогливішого користувача.

Global Fashion 8 мл – це ще один гель лак відомої марки BLACK ELITE. Цей продукт також має довготривалу стійкість та сертифіковану якість.

Обидва гель-лаки виготовляються на основі новітніх технологій та виключно з безпечних складових. До складу входять спеціальні каталізатори, які дозволяють гель-лаку виконувати свої функції протягом тривалого часу.

Ви можете застосовувати ці продукти як в професійній сфері, так і в домашніх умовах. Гель-лаки підходять будь-якій формі нігтів та можуть бути використані як в основі манікюру, так і в оригінальних дизайнах.

Обидва гель лаки зберігають яскравість та насиченість кольору протягом тривалого часу, що дозволяє залишатися стильним та модним навіть після кількох тижнів. Завдяки своїй якості та довготривалому ефекту, BLACK ELITE 137 та Global Fashion 8 мл стануть невід'ємними елементами в арсеналі будь-якої модної жінки.