Підходить для нанесення рідкої тональної основи, пудри і для розтушовування кордонів. Також нею добре наносити мінеральні основи.

Пензель для пудри CHANEL

Код продукту: 1131
Залишок на складі: багато
105 ₴
2,55 €
2,74 $
5 купили

Кількість:

5 купили
Опис

Підходить для нанесення рідкої тональної основи, пудри і для розтушовування кордонів. Також нею добре наносити мінеральні основи.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 887
Розміри
Довжина 9.00
Ширина 2.70
Висота 2.70
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Якщо ви шукаєте ідеальне засіб для нанесення пудри, то пензель для пудри CHANEL стане дійсно відмінним вибором. Цей пензлик створений для того, щоб забезпечити вам бездоганний макіяж і допомогти доповнити ваш образ зі смаком.

<<Візаж>> - це справжнє мистецтво і відповідно вимагає високоякісного інструменту для нанесення косметики. Пензель для пудри CHANEL - це інструмент, який обов'язково потрібно мати в арсеналі кожній жінці. Він дуже зручний у використанні і не залишає слідів на обличчі після нанесення пудри.

Пензель для пудри CHANEL має дуже м'яку щетину, що дозволяє наносити косметику рівномірно, не залишаючи на обличчі неприємних залишків. Він також має спеціальну форму, що дозволяє легко наносити пудру на важкодоступні місця, наприклад в зоні навколо носа і очей.

Пензель для пудри CHANEL також має великий плюс - він дуже довговічний. Він не випадає з рук, не лінується і не втрачає своєї форми після частого використання. Якщо ви дійсно прагнете мати бездоганний макіяж, то цей пензель - ідеальний вибір.

Заключно можна сказати, що пензель для пудри CHANEL - це інструмент, який дійсно вартий уваги. Цей пензлик не тільки допоможе вам зробити бездоганний макіяж, він також стане відмінним подарунком для вашої близької людини. Ви можете бути впевнені, що цей засіб змусить любити візаж вже з першого нанесення.