Акварельні краплі Water color від Global Fashion 10 мл red 10

Код продукту: 2086
Залишок на складі: багато
29 ₴
0,66 €
0,72 $
39 купили

Кількість:

39 купили
Характеристика
Перегляди 1100
Кількість товарів в одній коробці 12
Номер полиці на склад F51 i83
Номер кольору 10
Розміри
Довжина 2.80 cm
Ширина 2.80 cm
Висота 7.80 cm

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

АКВАРЕЛЬНІ КРАПЛІ
Акварельні краплі зі Світової Моди назавжди змінять ваше уявлення про техніку створення стильного і красивого дизайну манікюру.
Вони не вимагають полімеризації в лампі, швидко сохнуть на повітрі. Можна працювати з акварельними краплями, як на гель-лаку, так і на лаку. Необхідно закріпити фінішне покриття!

Перевага:
швидка сушка при кімнатній температурі, в результаті швидкого проектування

пігмент, який використовується в "акварельних краплях", дуже стійкий до впливу світла. Не вицвітає, не вицвітає

вони поширюються самі по собі, не вимагаючи "розмитого"і " розробника".

наноситься на будь-яку верхню частину

економні витрати

довговічність покриття

простота використання

при змішуванні вони утворюють нові колірні відтінки

вони не вимагають обов'язкового додаткового прикраси стразами, блискітками або бульйонами
03
04
02
05
10
06
07
08
09
12
11
01
2069
2049
2103
2051
2058
2019
2099
2020
2113
12348
2072
2086
мл.
10
Перевага:

легко створіть необхідний химерний ефект розмитого кольору як на матовому, так і на напиленому покритті.
Після розтікання малюнок зберігає яскравість, чіткість і насиченість на кордонах контуру, тоді як до середини того чи іншого елемента виходить ефект розмиття (серпанок, вуаль).
Тобто створюється своєрідний легкий градієнт, за рахунок якого манікюр набуває обсяг, зберігаючи при цьому особливу жіночність і легкість.
ви можете використовувати кисть з пляшки, а також лінійну кисть або пелюсткову кисть.
Акварельні краплі Global Fashion

Код продукта: WC-10-red F51 i83

Насыщенно-яркие цвета, отличная пигментация, легкость создания образов и сочетаемость оттенков между собой позволят за считанные минуты создать на пальчиках оригинальные, стильные, изумительно-красивые образы. Капли подходят как для лаков, так и для гель-лаков, отлично смотрятся и на матовом, и на глянцевом покрытии. Обязательно наносим топовое покрытие.

Акварельні краплі Water color від Global Fashion – ідеальний вибір для тих, хто любить творчість і хоче створювати неповторні манікюри. Ці краплі виготовляються в Україні і вже завоювали популярність серед майстрів манікюру.

Одним з головних переваг Water color є їх відмінний якісний склад. Краплі містять спеціальні пігменти, які надають яскравий насичений колір, а також розчинник, який дозволяє добре розтушовувати пігменти і створювати найрізноманітніші ефекти на нігтях.

Water color доступні в різних кольорах і варіаціях, але особливістю є каплі кольору червоного відтінку. Вони стануть відмінним вибором для створення святкового манікюру, до якого пасуватимуть і різні прикраси: блискітки, стрази, наклейки.

За допомогою Water color можна створювати не тільки манікюр, але й різноманітні дизайни на нігтях, включаючи абстрактні малюнки, різні орнаменти та геометричні фігури.

Отже, Акварельні краплі Water color від Global Fashion 10 мл red 10 - це ідеальний варіант для тих, хто займається створенням творчих манікюрів і не боїться експериментувати з кольорами та ефектами. З ними можна легко створити незабутні образи та враження.