Манікюр натуральних відтінків на всі часи: 17 ніжних і оригінальних ідей

Манікюр натуральних відтінків на всі часи: 17 ніжних і оригінальних ідей
Максималістський нейл-арт безумовно має своє місце, але нейтральний манікюр залишається вічною класикою. У світі сміливих і яскравих дизайнів часом важко знайти натхнення для більш витонченого нейл-арту. Так, такі дизайни вражають і привертають увагу, але іноді нам хочеться чогось м'якого і ніжного. Ми взяли на себе завдання знайти найприголомшливіші нейтральні дизайни нігтів для мінімалістів - і це не просто зразки лаку в кольорі нюд. Читайте далі, щоб відкрити для себе 17 приголомшливих натуральних дизайнів нігтів, які нам особливо подобаються.


01 Абстрактні лінії

.


Цей нейтральний нейл-арт з базовим нейтральним тоном і білими акцентами доводить, що природні нігті теж можуть бути грайливими. 
03 Білий контур

.


Замість традиційного французького манікюру, де кінчики нігтів виділяються білим, обведіть периметр кожного нігтя, щоб створити елегантне оновлення. 


04 Бічні вигини

.


Ми обожнюємо елегантні вигини, незалежно від обраної кольорової палітри. Цей нейтральний дизайн нагадує про смак лате. 
05 Незвичайний френч

.


Ще одна нейтральна ідея дизайну нігтів - класичний французький манікюр із закругленими лініями у вигляді арки. На нігтях овальної форми цей нейл-арт має особливо елегантний і витончений вигляд. 


06 Нейтральна абстракція

.


Персикові тони відмінно вписуються в нейтральну палітру. Щоб підкреслити манікюр, спробуйте додати насичені коричневі акценти. 


07 Білий нейл-арт

.


Якщо ви хочете додати грайливості у свій манікюр, ви можете використовувати білий лак для створення безлічі модних дизайнів.

08 Краплі на нігтях

.


Цей нейтральний нейл-арт являє собою грайливу й абстрактну інтерпретацію класичного французького манікюру
09 Нюдові півмісяці

.


10 Чорно-білі арки

.


11 Манікюр омбре з глітером

.


12 Кремово-рожевий

.


Класичний кремово-рожевий - ідеальний вибір для щоденного образу. Цей нейтральний відтінок підходить як для офісу, так і для офіційних заходів. 


13 Французький манікюр мокко

.


14 Квітковий дизайн

.


Для коротких нігтів варто вибирати ніжні дизайни, які не перевантажують простір. Наприклад, ледь помітний лак з витонченими квітковими візерунками має на таких нігтях особливо милий і витончений вигляд. 


15 Французький манікюр

.


16 Червоні сердечка

.


Кожен ніготь прикрашений маленькими червоними сердечками, що надають мінімалістичному нюдовому дизайну нотку романтики.  

(5)
464 купили
ID: 13082
6 ₴

17 Космічні візерунки

.Джерело: www.byrdie.com


Дата: 04.07.2024 14:41 Переглядів: 16