Манікюр омбре: як зробити і фото дизайнів нігтів 2024

Манікюр омбре: як зробити і фото дизайнів нігтів 2024
Омбре на нігтях може вже не бути новинкою, але знову в тренді, і багато дівчат мріють про такий гарний дизайн. 

Ця стаття присвячена омбре-манікюру. Що таке омбре-манікюр, як його створити, які кольори можна використовувати, а також ідеї та багато іншого - все це ви дізнаєтеся з нашої статті. 


Що таке омбре-манікюр?


Стиль омбре на нігтях включає плавний градієнтний перехід між відтінками, що створює ефект природного вицвітання або переливання кольорів. Наприклад, при класичних французьких кінчиках це означає м'який перехід від кремово-білих кінчиків до ніжних рожевих тонів без різких контрастів.

.Які кольори найкраще підійдуть для омбре-манікюру?


Кінцевий вибір залежить від особистих уподобань. Наприклад, для класичного французького омбре ідеально підійдуть нейтральні тони, такі як білий, кремовий або рожевий. Якщо ви віддаєте перевагу градієнтному омбре, можна використовувати кілька відтінків одного кольору або переходити від одного кольору до іншого, граючи з різними відтінками (наприклад, темно-синій, середньо-синій і світло-блакитний).

Добре працюють також сімейства відтінків, такі як пастельні або дорогоцінні тони. Якщо ви хочете чогось більш виразного, можна експериментувати з поєднанням омбре в протилежних кольорах для нігтів.


Як довго тримаються омбре-манікюр?


Як довго ваш манікюр протримається, залежить від обраного покриття. Звичайний лак може триматися до тижня або двох, залежно від стану ваших нігтів. Гель-лак прослужить значно довше - близько двох-трьох тижнів. Акрилові нігті збережуть ідеальний вигляд ще довше, до трьох-чотирьох тижнів. 


Як зробити манікюр омбре?


Омбре-манікюр, незважаючи на початкову складність, насправді легко виконати, щойно ви дізнаєтеся секрети цієї техніки. Цей стиль має універсальний шарм: чи то сміливі колірні акценти, чи то мінімалістичний підхід, чи то сувора колірна гама, він задовольнить будь-який смак.


Що знадобиться для манікюру омбре

- База


- Світлий гель-лак для нігтів


- Більш темний гель-лак для нігтів


- Губка для омбре або макіяжу

215 купили
ID: 1579
121 ₴
4 купили
ID: 9122
44 ₴

- Топ


- Засіб для зняття гель-лаку
- Щіточка для нігтів або ватні палички


Виконайте такі кроки:

1. Нанесіть базу рівномірно на кожен палець і висушіть у лампі.

2. Візьміть прямокутний спонж для макіяжу і почніть наносити світлий колір горизонтально зверху по верхній частині спонжа. Потім акуратно нанесіть темніший колір відразу під ним, приділяючи особливу увагу тому, щоб у середині утворилася ділянка, де обидва відтінки перекриваються. Якщо хочете, можете додати додаткові кольори.

3. Для створення ефекту омбре притисніть губку до нігтя так, щоб кольори плавно перетікали один в одного. Потім зафіксуйте результат, висушивши в лампі.

4. Кінцевим кроком буде нанесення топа і подальша полімеризація в лампі. 


Манікюр-омбре: фото дизайну нігтів у 2024 році


.
...
.....