Стильний манікюр на середні нігті: 13 оригінальних ідей

Стильний манікюр на середні нігті: 13 оригінальних ідей
Останніми роками довгі нігті опинилися в центрі уваги модних тенденцій. Завдяки інноваційним методам нарощування, таким як гелеве нарощування, стало простіше, ніж будь-коли, створити манікюр будь-якої довжини і прикрасити його вишуканим нейл-артом. Однак, незважаючи на всю їхню красу, довгі нігті підходять далеко не всім.

Нігті середньої довжини - ідеальний компроміс між короткими та довгими нігтями. Ця довжина надає безліч можливостей для створення стильних і оригінальних дизайнів. Ми підготували 13 оригінальних ідей для нігтів середньої довжини, які допоможуть вам знайти натхнення перед наступним візитом до майстра манікюру.


01 Френч манікюр

.


Створіть класичний французький манікюр середньої довжини, продовживши лінії по всьому периметру нігтя. Цей прийом дуже популярний серед майстрів, оскільки він візуально подовжує нігті. "Глибока лінія посмішки, по якій проходить кінчик френча, створює ефект подовження", - зазначають професіонали. 


02 Кольоровий французький манікюр

.


Якщо ви хочете спробувати французький манікюр, не обмежуйтеся нейтральними кольорами. Спробуйте використати два відтінки одного яскравого кольору, як у цьому персиково-червоному поєднанні, щоб надати образу свіжості та грайливості. 
03 3D-акценти

.


Щоб створити вражаючий нейл арт на нігтях, не обов'язково робити їх супердовгими. Нігті середньої довжини - ідеальне полотно для 3D-акцентів, де можна експериментувати з цікавими текстурами, як-от фольга та каміння. Наприклад, манікюр із золотими і перловими елементами додає елегантності хромово-сірому покриттю, роблячи його ще більш виразним і стильним. 


04 Прості зірки

.


 
05 Глазуровані сердечка

.


Напівсерця на кінцях нігтів додадуть манікюру ще більше виразності та стилю. 


06 Мінімалістська графіка

.


Якби потрібно було втілити "тиху розкіш" у манікюрі середньої довжини, цей варіант був би ідеальним вибором. Нюдовий лак, вміло доповнений тонким графічним малюнком, надає манікюру вишуканості без зайвої сміливості, роблячи його цікавим і витонченим. 


07 Подвійний френч

.


Цей манікюр - не просто французький. Замість традиційних прямих ліній тут хвилеподібні кінчики, а золотий контур додає йому сліпучої вишуканості та гостроти. 


08 Незвичайний французький манікюр

.


09 Крокодиловий принт

.


Модний тренд на манікюр з крокодилячим принтом просто чудовий! Що особливо чудово в цьому дизайні, так це те, що для його втілення можна вибрати будь-який лак, який вам до душі. Наприклад, цей блакитний відтінок має просто чудовий вигляд! 


10 Небесна краса

.


Цей стильний манікюр варто повторити. Плавний перехід від рожевої основи до блискучого сріблястого наконечника надихає, а золота зірка додає мрійливий штрих. 


11 Нефрит і золото

.


12 Чорні елементи

.13 Блакитний і коричневий

.


Синій і коричневий - це незвичайне поєднання кольорів, але їхня гармонія вражає. Давайте створимо стильний акцентний манікюр, граючи контрастом у дизайні "інь-янь".


Джерело: www.byrdie.com


Дата: 24.06.2024 10:22 Переглядів: 23