Як клеїти наклейки на нігті: 4 прості кроки

Як клеїти наклейки на нігті: 4 прості кроки
У наш час інтернет рясніє ідеями для нейл-арту, надихаючи нас на створення унікальних і стильних дизайнів. Однак, якщо вам важко визначитися з вибором або ви бажаєте зробити складний манікюр без значних зусиль і часових витрат, наклейки для нігтів стануть ідеальним рішенням. Вони дозволяють за лічені секунди перетворити мінімалістичний манікюр на справжній витвір мистецтва.

Важливо пам'ятати, що правильне нанесення наклейок для нігтів відіграє ключову роль у їхньому зовнішньому вигляді та довговічності. Щоб наліпки мали ідеальний вигляд і трималися довго, дотримуйтесь нашого докладного керівництва з їх нанесення.

Як клеїти наклейки на нігті


1. Підготуйте нігті

Знежирте нігтьову пластину, нанесіть базу і гель-лак, потім висушіть у лампі.


2. Виберіть місце розташування

Більшість наклейок для нігтів поставляються на прозорих аркушах, що має практичну користь. Прозорий аркуш дає змогу легко уявити, який вигляд наклейки матимуть на ваших нігтях. Просто витягніть аркуш з наклейками з упаковки і використовуйте його, щоб "протестувати" розташування наклейок перед їх нанесенням.

.


3. Наклейте наклейки

Виберіть місце для наклейки й акуратно згорніть аркуш, щоб підчепити куточок обраної наклейки. Обережно підніміть наклейку з аркуша і приклейте її на ніготь, потім акуратно розгладьте її кінчиком пальця. Це допоможе уникнути бульбашок і забезпечить рівне прилягання, запобігаючи скручуванню і відшаровуванню. Для більшої точності та збереження делікатної наклейки використовуйте пінцет під час її підйому та розміщення на нігті.

.


4. Зафіксуйте наклейки

Щоб манікюр з наліпками тримався довго, слід правильно закріпити наліпки топом. Нанесіть два тонких шари топа для надійної фіксації та висушіть їх в ультрафіолетовій лампі. Також можна використовувати прозорий гель для нарощування перед топом, щоб забезпечити ще більш довготривале утримання наклейок.Читайте також: Як підготувати нігті до нанесення гель-лаку?
Дата: 18.06.2024 14:54 Переглядів: 23