Як підготувати нігті до нанесення гель-лаку?

Як підготувати нігті до нанесення гель-лаку?
Гель-лаковий манікюр пропонує безліч переваг. Завдяки нескінченним джерелам натхнення для дизайну в соціальних мережах і доступності всіх необхідних інструментів, зробити манікюр гель-лаком у домашніх умовах стало простіше, ніж будь-коли.

Перш ніж нанести улюблений гель-лак, важливо правильно підготувати нігті. Це не тільки запобігає відшаровуванню покриття, а й захищає нігті від пошкоджень. Правильна підготовка - запорука ідеального і стійкого манікюру. Що ж потрібно враховувати під час підготовки нігтів до нанесення гель-лаку? Читайте далі, щоб дізнатися всі секрети бездоганного манікюру. 


1. Надайте форму нігтям


Перший крок - надання їм форми. Це важливий процес, який вимагає акуратності та правильних інструментів. Почніть з підрізання нігтів до бажаної довжини за допомогою кусачок. Потім використовуйте пилочку, щоб надати нігтям потрібної форми. Деякі популярні форми нігтів включають квадратну, круглу і мигдалеподібну.
Важливо пам'ятати, що пилочку слід рухати в одному напрямку, а не вперед-назад. Це запобіжить розщепленню нігтів і допоможе зберегти їх здоровими та міцними.

2. Акуратно відсуньте кутикули


Забуваючи про кутикулу, можна значно скоротити термін носіння гель-лаку. Щоб манікюр тримався довше, рекомендуємо акуратно відсувати кутикулу. Для цього використовуйте засіб для розм'якшення омертвілої шкіри, потім обережно відсувайте кутикулу пушером.


ПОРАДА: Для непрофесіоналів рекомендується використовувати апельсинову паличку замість пушера, оскільки вона знижує ризик пошкоджень. 


3. Дбайливо видаліть змертвілу шкіру


Видалення омертвілої шкіри сприяє рівному нанесенню гель-лаку. Крім використання засобу для видалення кутикули і пушера, ви також можете скористатися кусачками для кутикули, щоб очистити цю ділянку. Однак цей інструмент вимагає особливої обережності, щоб не пошкодити кутикулу і шкіру.

4. Відполіруйте нігті бафом


Мета полірування нігтів полягає в тому, щоб видалити весь блиск із поверхні нігтьової пластини. Це допомагає створити злегка шорстку текстуру, яка сприяє кращій адгезії гель-лаку. Рекомендується проводити полірування в одному напрямку, щоб уникнути видалення кількох шарів нігтя і не послабити їхню структуру. 

5. Знежирення нігтів


Знежирення нігтів вкрай важливе, особливо якщо ви застосовували засіб для видалення кутикули. Цей крок дає змогу позбутися олій і пилу (наприклад, після обробки нігтів пилкою), що забезпечить краще зчеплення гель-покриття і подовжить його стійкість. Для цього можна використовувати спирт або спеціальний знежирювач для нігтів. 


6. Нанесіть праймер


Підсилювачі адгезії, такі як дегідратори і праймери, допомагають усунути зайву олію і блиск. Рекомендуємо використовувати комплексну систему від виробника нігтьової продукції. Наприклад, якщо ви віддаєте перевагу гель-лакам Global Fashion, не забудьте скористатися і бондером, і праймером - це значно збільшить стійкість манікюру.

7. Нанесіть базу для нігтів


Щоб гель-лак максимально довго зберігався і захищав натуральні нігті від розтікання і фарбування, необхідно правильно нанести базове покриття. Воно не тільки збільшить довговічність манікюру, а й забезпечить ідеально гладку поверхню для подальшого нанесення кольорового лаку. Для досягнення найкращого результату рекомендуємо наносити базове покриття тонкими шарами.


.

Читайте також: Як робити нарощування на гелеві тіпси - покрокова інструкція
Дата: 17.06.2024 13:38 Переглядів: 19