Як робити нарощування на гелеві тіпси - покрокова інструкція

Як робити нарощування на гелеві тіпси - покрокова інструкція
Довгі та красиві нігті - мрія кожної дівчини. Однак не всім вдається відростити їх природним шляхом. Сьогодні процедура нарощування нігтів користується величезною популярністю, і багато дівчат звертаються до майстрів манікюру саме за цією послугою. Крім класичного нарощування, існують сучасні гелеві тіпси, які дають змогу досягти ідеального результату всього за 30 хвилин. У цій статті ми розповімо, що таке гелеві тіпси, їхні переваги та як з їхньою допомогою наростити нігті.


Що таке гелеві тіпси?


Гелеві тіпси - це сучасний метод нарощування нігтів, який дає змогу швидко і легко отримати бажану довжину і форму. Ці тіпси виготовляються з міцного, але гнучкого матеріалу, який кріпиться до натурального нігтя за допомогою спеціального гелю. Однією з головних переваг гелевих тіпсів є їхній природний вигляд і довговічність.

Переваги гелевих тіпсів


- Швидкість процедури.
нарощування за допомогою гелевих тіпсів займає близько 30 хвилин.

- Природний вигляд. тіпси виглядають максимально природно, не відрізняючись від натуральних нігтів.

- Довговічність. такі нігті можуть служити кілька тижнів без втрати якості.

.


- Зручність і комфорт. завдяки гнучкості матеріалу, гелеві тіпси зручні в носінні і не викликають дискомфорту.

- Економія часу. Контактна зона вже зашліфована, що виключає необхідність у додатковій обробці.

- Безпека.Типси виготовлені з безпечного матеріалу, який точно повторює форму нігтя, не додаючи потовщення пластині. Вони дбайливо впливають на нігті, забезпечуючи їх безпеку і природний вигляд. 

Як робити нарощування на гелеві тіпси


1. Підготовка нігтів. Ретельно вимийте і висушіть руки. Видаліть старий лак або гель-лак із нігтів. Відсуньте та видаліть кутикулу. Надайте нігтям бажаної форми за допомогою пилки.

2. Вибір тіпсів. Підберіть тіпси за розміром кожного нігтя.

3. Підготовка поверхні нігтя. Злегка відполіруйте поверхню нігтя бафом, щоб видалити блиск.  Потім ретельно знежирте нігтьову пластину, використовуючи спеціальний засіб. Після цього нанесіть праймер, а потім тонкий шар базового покриття. Завершіть процес полімеризацією в лампі.

4. Нанесення тіпс. Нанесіть базу середньої консистенції на контактну зону гелевої тіпси. Обережно прикладіть тіпсу до нігтя, тримаючи її на відстані 1-2 мм від кутикули. Почніть притискати тіпсу до нігтя, починаючи з кутикулярної зони і рухаючись до вільного краю, щоб рівномірно розподілити матеріал.

5. Сушка. Полімеризуйте під UV/LED лампою протягом 60 секунд.

6. Обрізка й обпилювання. Обріжте тіпси до потрібної довжини, надаючи рівну і гладку форму краям. Ретельно відпиляйте сходинку біля основи нігтя в ділянці кутикули. Потім надайте бажаної форми вільному краю нігтя.

7. Підготовка до наступного покриття. Підготувати правильну архітектуру нігтя для подальшого нанесення покриття.


В отличие от классического наращивания на верхние или нижние формы, процесс наращивания на гелевые типсы в среднем занимает всего от 30 до 60 минут. Этот метод является современным и безопасным способом создать стильный и качественный маникюр.

370 купили
ID: 16060
180 ₴
242 купили
ID: 16062
180 ₴

---> Гелеві тіпси для нігтів - купити недорого

Дата: 12.06.2024 12:01 Переглядів: 32