Фрезер для манікюру ZS-716 Global Fashion 65Вт 35000 об/хв - один із найкращих

Фрезер для манікюру ZS-716 Global Fashion 65Вт 35000 об/хв - один із найкращих

Фрезер для манікюру ZS-716 Global Fashion 65Вт 35000 об/хв


Фрезерний апарат для нігтів ZS-716 Global Fashion 35 000 об/хв, 65 Вт - це високоякісний інструмент, створений за найвищими стандартами, який відмінно зарекомендував себе на ринку. Цей фрезер ідеально підходить для створення ідеального манікюру і педикюру, забезпечуючи виняткову універсальність і професійні результати навіть у домашніх умовах.

.


Характеристики


Машинка для манікюру ZS-716 Global Fashion, 65 Вт, 35 000 об/хв поєднує в собі функціональність і стиль, роблячи її ідеальним доповненням для будь-якого манікюрного столу. З потужністю 65 Вт і швидкістю до 35 000 об/хв, вона забезпечує професійні результати. Її компактний і практичний дизайн не тільки зручний у використанні, а й надає робочому місцю елегантного вигляду. Привабливий рожевий відтінок гармонійно вписується в будь-який інтер'єр, додаючи яскравий акцент. Легка вага машинки робить її максимально зручною і простою у використанні, що сприяє комфортній та ефективній роботі.

.


Блок живлення має сучасний і функціональний дизайн, виготовлений із високоякісних матеріалів. Він оснащений низкою зручних елементів керування, включно з кнопкою живлення і регулятором швидкості обертання, який налаштовується поворотом зліва направо. Також передбачено перемикач управління між ручним і педальним режимами та цифровий дисплей для зручності використання.

Фрезерна машинка працює стабільно й ефективно, видаючи мінімальний рівень шуму і не створюючи неприємних вібрацій. З максимальною швидкістю обертання до 35 000 обертів на хвилину вона значно скорочує час виконання манікюру, забезпечуючи чудовий результат. Додатково, машинка не перегрівається, а висока швидкість обертання сприяє її довговічності, гарантуючи тривалий період бездоганної роботи.

.


Апарат для манікюру і педикюру ZS-716 Global Fashion, 65 Вт, 35000 об/хв оснащений високоякісною ручкою, що забезпечує ідеальний баланс для легкої і точної роботи в будь-якому положенні. Спеціальні прорізи в ручці сприяють ефективному охолодженню мотора й оптимальній циркуляції повітря, що гарантує довговічність пристрою та комфорт у використанні.

.


.


Стабільність роботи ручки забезпечується міцною конструкцією і відсутністю вібрації. Заміна насадок відбувається легко і швидко завдяки продуманій і зручній системі. Цей манікюрний фрезер - ідеальний вибір для точної та ефективної роботи.

.Переваги апарату для манікюру і педикюру ZS-716 Global Fashion 65 Вт 35000 об/хв


✅ Висока потужність

✅ Легка конструкція для зручного захоплення та ефективного використання

✅ Підвищена безпека і комфорт з низьким рівнем шуму і вібрації для оптимальної роботи

✅ Проста заміна насадок без використання інструментів

✅ Ідеально підходить для педикюру та манікюру

✅ Оптимальна вага

✅ Міцна і зручна в обігу ручка

✅ Вбудовані прорізи в ручці для охолодження двигуна і циркуляції повітря

✅ Професійні результати

.


Висока якість манікюру і педикюру гарантована під час використання фрезера для манікюру і педикюру ZS-716 Global Fashion, 35 000 об/хв, 65 Вт. Цей апарат забезпечує бездоганний результат і професійний догляд за нігтями.

Товари з цієї категорії


Дата: 14.06.2024 13:15 Переглядів: 4