Професійний апарат для манікюру і педикюру M12 Global Fashion 68Вт 35000 об/хв - топовий продукт від Global Fashion

Професійний апарат для манікюру і педикюру M12 Global Fashion 68Вт 35000 об/хв - топовий продукт від Global Fashion

Апарат для манікюру і педикюру M12 Global Fashion 68Вт 35000 об/хв


Модель M12 від Global Fashion являє собою вершину інновацій у догляді за нігтями, поєднуючи в собі високу потужність 68 Вт і швидкість обертання до 35000 об/хв. Цей професійний фрезер створений для того, щоб задовольнити найвищі вимоги майстрів манікюру, забезпечуючи ідеальний результат як у манікюрі, так і в педикюрі. Завдяки своїй винятковій якості та надійності, він визнаний на ринку як незамінний інструмент для професіоналів нігтьового сервісу.

.


Характеристики


Машинка для манікюру M12 Global Fashion 65 Вт, 35000 об/хв вирізняється компактним і функціональним дизайном, що ідеально пасує до будь-якого манікюрного столу. Елегантний білий колір гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр манікюрного салону. Легка вага дає змогу легко переносити фрезер для манікюру, роблячи його ідеальним вибором як для використання в салоні, так і для виїзних послуг. Модель пропонується в трьох вишуканих кольорах: білому, зеленому та фіолетовому.

.Блок управління оснащений низкою функцій для ефективного і комфортного використання: кнопка живлення, регулятор швидкості обертання, перемикач напрямку обертання насадки і перемикач управління рука/нога.

Цифровий дисплей відображає швидкість обертання фрези, сприяючи підвищенню точності та ефективності роботи. Ця функція необхідна для досягнення високої якості результатів, роблячи роботу не тільки простішою, а й безпечнішою.

Крім того, блок управління оснащений функцією захисту від перевантаження, яка автоматично вимикає пристрій у разі перегріву, забезпечуючи безпеку користувача і довговічність обладнання. Ці функції роблять прилад незамінним інструментом, що поєднує в собі продуктивність і безпеку.

.


.


Професійна машинка для манікюру M12 Global Fashion, 65 Вт, 35 000 обертів за хвилину, забезпечує ефективну і комфортну обробку.
Апарат для манікюру оснащений високоякісною ручкою, яка мінімізує вібрації, забезпечуючи плавне і точне використання. Завдяки спеціальними прорізами для охолодження мотора і циркуляції повітря, вбудованими в ручку, забезпечується оптимальний комфорт під час роботи.

.


Завдяки оптимальній вазі та ергономічному дизайну, ручка зручно лежить у руці в будь-якому положенні, забезпечуючи стійкість і міцність під час роботи. Швидка і легка зміна насадок надає ще більше комфорту, даючи змогу легко налаштовувати їх для різних манікюрних процедур.

.


Переваги апарату для манікюру і педикюру Global Fashion M12 35000 об/хв 65 Вт


✅ Потужний

✅ Висока якість

✅ Якісна збірка

✅ Компактний і стильний дизайн

✅ Мінімальний рівень шуму і вібрації

✅ Оптимальна вага

✅ Міцна і зручна ручка

✅ Вбудовані прорізи в ручці для охолодження мотора і циркуляції повітря

✅ Професійні результати

.
Фрезер для нігтів M12 Global Fashion, 35 000 об/хв, 65 Вт - ідеальне рішення для манікюру і педикюру професійної якості, що забезпечує бездоганне і довготривале покриття.

Дата: 09.05.2024 12:49 Переглядів: 16