Лампа для манікюру і педикюру UV/LED L-1002 Global Fashion 90Вт - вища якість

Лампа для манікюру і педикюру UV/LED L-1002 Global Fashion 90Вт - вища якість

Лампа для манікюру і педикюру UV/LED L-1002 Global Fashion 90Вт


Лампа для сушіння нігтів LED/UV Global Fashion L-1002, 90 Вт, є вершиною сучасних технологій у догляді за нігтями. Створена відповідно до найвищих стандартів якості, вона забезпечує швидке і рівномірне сушіння, роблячи її ідеальним рішенням для всіх видів гель-лаків і гелів. Незалежно від того, професіонал ви чи любитель якісного манікюру, L-1002 від Global Fashion гарантує винятковий результат при кожному використанні.

.Характеристики


Лампа для сушіння нігтів, гель-лаку UV/LED L-1002 Global Fashion, 90W поєднує в собі компактні розміри і сучасний дизайн, що робить її не тільки практичним, але і стильним аксесуаром. Вона ідеально впишеться як в інтер'єр салону, так і стане незамінним помічником у домашньому використанні. Завдяки своїй універсальності, ця модель підходить як для особистого догляду за нігтями, так і має достатню потужність для професійного застосування.

.


Лампа для манікюру LED/UV, L-1002 Global Fashion, 90Вт - це інноваційне рішення для манікюру і педикюру, що пропонує неймовірний комфорт і ефективність. Забезпечена цифровим дисплеєм, вона забезпечує чотири програми таймера з можливістю налаштування часу від 10 до 99 секунд. Особливий режим «low heat 99s» дає змогу поступово збільшувати потужність, запобігаючи неприємному відчуттю печіння від наростаючих гелів, і забезпечує максимальний комфорт під час процедури.

.


УФ лед лампа для нігтів, L-1002 Global Fashion, 90 Вт, оснащена 45 діодами, розміщеними з боків і зверху, що забезпечує рівномірне і швидке сушіння лаку. З високою довговічністю до 50 000 годин безперервної роботи, ця лампа забезпечує надійність і стабільність у роботі протягом тривалого часу. Завдяки передовій технології діодів, вона гарантує безпеку для шкіри та очей, запобігаючи негативним реакціям і забезпечуючи комфортне використання.

Лампа оснащена знімним дном, що робить її ідеальним вибором для проведення педикюру. Ця зручність використання робить процес ще більш приємним і ефективним.

.


.


Переваги лампи для сушіння нігтів UV/LED L-1002 Global Fashion, 90 Вт


✅ Потужна

✅ Ультрафіолетова і світлодіодна технологія

✅ Швидка полімеризація гель-лаку

✅ Не пече при сушінні

✅ Не пошкоджує шкіру та очі

✅ Компактний дизайн

✅ Підходить для салонного і домашнього використання

✅ Професійні результати

✅ 45 діодів з терміном служби до 50 000 годин
.


Для бездоганного манікюру і педикюру рекомендуємо вибрати лампу для сушіння нігтів UV/LED, L-1002 Global Fashion, 90Вт.


.


Товари з цієї категорії


Дата: 04.06.2024 13:04 Переглядів: 11