Лампа для сушіння нігтів S6 Global Fashion 39 діодів 68Вт - висока якість

Лампа для сушіння нігтів S6 Global Fashion 39 діодів 68Вт - висока якість

LED/UV лампа для манікюру і педикюру S6 Global Fashion 68Вт


UV/LED лампа S6 Global Fashion, 68Вт, гарантує високу якість і ефективність процесу сушіння. Лампа відповідає найсуворішим стандартам, забезпечуючи ідеальний результат під час нанесення гель-лаку і гелю. Ультрафіолетова/світлодіодна технологія забезпечує рівномірне і швидке затвердіння, зберігаючи яскравість і насиченість кольору манікюру. 

.


UV/LED лампа для манікюру, S6 Global Fashion, 68Вт вирізняється не тільки компактними розмірами, а й елегантним круглим дизайном, який стильно доповнить інтер'єр салону або домашнього простору. Її оптимальна вага робить перенесення зручним, а різноманітність функцій і налаштувань робить цю модель ідеальним вибором як для персонального користування, так і для професійного використання.

.


Лампа для сушіння нігтів, S6 Global Fashion, 68Вт є інноваційним пристроєм, оснащеним цифровим дисплеєм, що має 3 різні програми таймера. Кожна програма пропонує певний час сушіння: 10, 30 і 60 секунд. Це дає змогу обирати оптимальний режим залежно від типу гель-лаку і бажаного ступеня швидкості та якості процесу. З S6 Global Fashion 68W ви отримуєте не тільки ідеальний манікюр, а й зручність і простоту використання.

.


Лампа для сушіння нігтів S6 Global Fashion, 68W, UV LED оснащена 39 світлодіодами з боків і зверху для більш швидкого сушіння. Завдяки інноваційній технології світлодіоди не шкодять шкірі та очам, захищаючи їх від негативних реакцій. До лампи також додається комплект рукавичок з УФ-захистом. Ці рукавички здатні блокувати ультрафіолетові промені, тому ваша шкіра довго залишається гладкою і має здоровий вигляд.

.


Лампа обладнана знімним дном, що значно полегшує процес педикюру і забезпечує зручність у використанні. Завдяки цій особливості лампу можна використовувати як для манікюру, так і для педикюру, водночас забезпечуючи максимальний комфорт для користувача.

.


.


Переваги лампи для сушіння нігтів S6 Global Fashion 68 W з дисплеєм


✅ Потужна

✅ Ультрафіолетова і світлодіодна технологія

✅ Швидка полімеризація гель-лаку і гелю

✅ Не пече під час сушіння

✅ Нешкідлива для шкіри та очей

✅ Компактний і стильний дизайн

✅ Підходить для професійного і домашнього використання

✅ Професійні результати

✅ 39 діодів з терміном служби до 50 000 годин

.


При виборі ідеальної лампи для манікюру, зверніть увагу на лампу S6 Global Fashion з дисплеєм для нігтів! Це надійне рішення для створення красивих нігтів із професійною якістю.

5 купили
ID: 18245
 

ТОВАРИ З ЦІЄЇ КАТЕГОРІЇ

Дата: 17.05.2024 08:20 Переглядів: 7