Твердий гель для нарощування нігтів - ключ до ідеальних нігтів без сколів

Твердий гель для нарощування нігтів - ключ до ідеальних нігтів без сколів
Нарощування нігтів - це процедура, яка за останні 10 років стала надзвичайно популярною. Не кожна дівчина може дозволити собі відростити нігті до бажаної довжини, тому багато хто звертається до майстрів для нарощування. Основним матеріалом для нарощування нігтів є спеціальний гель, за допомогою якого можна легко створити нігті будь-якої довжини. Один з найпопулярніших видів гелів - твердий гель, який чудово підходить для тривалого носіння і дає змогу нігтям мати бездоганний вигляд.

Як же зберегти манікюр в ідеальному стані? Читайте далі, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про стійкий гелевий манікюр.


Що таке твердий гель?


Твердий гель - це засіб для нарощування нігтів, призначений для покриття і подовження натурального нігтя. Він твердне під впливом світлодіодної або ультрафіолетової лампи, має високу стійкість, стійкий до відколів і гнучкіший порівняно з акриловим нарощуванням.

Термін «твердий» стосується стійкості такого гелю до розчинників - його неможливо видалити за допомогою ацетону або звичайних засобів для зняття лаку, тому його необхідно спилювати. Більшість твердих гелів поставляється в баночках і наноситься на натуральні нігті за допомогою пензлика. Твердий гель можна моделювати, надавати йому потрібну форму і коригувати, як акрил.


Чим твердий гель відрізняється від м'якого?


Твердий гель і м'який гель мають багато спільного. Обидва являють собою желеподібні продукти для нарощування, які наносяться однаково: на форми, тіпси або як покриття на натуральні нігті. Основна відмінність між ними полягає в процесі зняття. Тверді гелі стійкі до розчинників, тоді як м'які гелі можна видалити методом відмочування, коли ватні диски, змочені ацетоном, обертаються навколо нігтів для видалення гелю. Це робить видалення твердих гелів складнішим і ризикованішим процесом: у разі неправильного видалення можна серйозно пошкодити натуральні нігті. Цей процес повинен виконувати тільки кваліфікований фахівець.

Ще одна відмінність полягає в упаковці. Більшість твердих гелів постачають у баночках, тоді як м'які гелі часто упаковують у флакони з пензликами, що нагадують традиційні лаки для нігтів.

(5)
326 купили
ID: 1820
158 ₴
103 купили
ID: 12325

Як наносять твердий гель на нігті?


Методи нанесення гелю різняться залежно від бажаного результату. Наприклад, якщо потрібно збільшити довжину нігтя, використовують твердий гель, який наносять і формують поверх спеціальної форми для нігтів (конусоподібні наліпки) або тіпса, попередньо прикріпленого до натурального нігтя. В обох випадках для створення потрібної структури і форми застосовується спеціальний пензлик для гелю. Потім гель полімеризується у світлодіодній або ультрафіолетовій лампі, після чого нігтю надають форму, підпилюють і покривають топом і гель-лаком.Як довго тримається твердий гель на нігтях?


Саме тут твердий гель показує свої переваги: на відміну від інших методів нарощування нігтів, твердий гель може триматися до місяця, перш ніж знадобиться корекція. Важливо відвідувати салон або звертатися до фахівця не рідше ніж один раз на місяць, хоча ідеальний термін між візитами становить три тижні.

Особливо за тривалого носіння, верхівка, або найсильніша частина нігтя з твердим гелем, відростає, і ніготь стає незбалансованим. Коли твердий гель не підтримується належним чином, його легше пошкодити або отримати болючу глибоку тріщину в нігтьовому ложі при випадковому ударі.


Чим небезпечний твердий гель?

У разі правильного використання матеріалу і дотримання інструкції проблем під час його застосування виникнути не повинно. Однак важливо звертатися до професіонала, який добре розбирається в системах і лампах, призначених для цих процедур. Неправильна полімеризація будь-якого ультрафіолетового продукту може призвести до впливу незатверділих компонентів і викликати потенційну чутливість. Майстер також повинен вміти правильно видаляти твердий гель. Знімати твердий гель потрібно пилкою, і якщо зробити це неправильно, можна пошкодити натуральне нігтьове ложе і нігтьову пластину.

Після процедури можуть виникнути проблеми, якщо не доглядати за гелевими нігтями належним чином. Нігті, покриті твердим гелем, тримаються довше і менш схильні до розшаровування. Однак через це багато клієнток відкладають візити в салон для належного догляду. Це шкідливо для натурального нігтя, оскільки він стає незбалансованим і важким на кінчику, що створює додаткове навантаження.

Твердий гель - це непроникний продукт для зміцнення нігтів, який не дає змоги виділяти вологу і вбирати корисні олії. У результаті нігті можуть стати сухими, ламкими і схильними до пошкоджень. Однак регулярний догляд, включно з використанням олій для кутикули і кремів для рук, може мінімізувати ці проблеми.

Проте непроникність гелю має і захисний аспект. Будь-яке покриття на нігтях можна вважати захисним, оскільки воно зберігає здоров'я натуральних нігтів і створює бар'єр від щоденного зносу. Здоров'я нігтів може постраждати тільки в разі неправильного нанесення або видалення покриття, наприклад, у разі його здирання, відшаровування або агресивного підпилювання натурального нігтя. Це призводить до механічних пошкоджень.


Як зняти твердий гель з нігтів?


Як ми вже раніше обговорювали, твердий гель вимагає видалення спеціальним апаратом для нігтів, оскільки він не розчиняється або не розкладається в ацетоні. Неправильне видалення може призвести до пошкодження натуральних нігтів через інтенсивне й агресивне обпилювання. Тому ми наполегливо рекомендуємо довірити процес зняття жорсткого гелю професіоналам, які зможуть мінімізувати можливі пошкодження нігтів або навіть повністю виключити їх.

У разі необхідності самостійної дії, пропонуємо кілька порад: Підпилюйте нігті до тонкого шару продукту, приблизно такої самої товщини, як шар лаку. Потім оберніть їх у фольгу з ватними дисками, змоченими в ацетоні. Тонкий шар має зійти з натурального нігтя через 25-30 хвилин.

(5)
75 купили
ID: 12322
1 470 ₴

Заключний висновок


Якщо ви зважилися на нарощування нігтів твердим гелем, обов'язково переконайтеся, що вибрали майстра, добре знайомого з продуктом, який він використовує, і попросіть побачити фотографії його роботи. Коли справа стосується здоров'я ваших нігтів, не варто економити. Пам'ятайте, що якісна робота вимагає відповідної ціни та часу. Низька ціна і швидке обслуговування можуть обернутися проблемами в майбутньому.

Якщо твердий гель не підходить за бюджетом, є альтернативні варіанти. М'які гелі для нарощування економніші, їх безпечніше знімати, і вони загалом здоровіші, оскільки здатні утримувати вологу. Т

Пам'ятайте, що інвестувати в гелевий манікюр варто. Це не тільки надає нігтям гарного вигляду, а й зберігає їхнє здоров'я. Зрештою, ідеальний манікюр без сколів і тріщин - це вкладення у вашу впевненість і добробут.

---> Купити гель для нарощування та моделювання нігтів за доступними цінами - відкрити каталог

Дата: 31.05.2024 08:36 Переглядів: 16