Професійна лампа для нігтів LED/UV G8 Global Fashion 48Вт - для професійного манікюру

Професійна лампа для нігтів LED/UV G8 Global Fashion 48Вт - для професійного манікюру

Професійна лампа для манікюру LED/UV, G8 Global Fashion, 33 діоди 48 Вт, біла 


Лампа для манікюру і педикюру LED/UV Global Fashion G8, 48 Вт - чудовий вибір, що ідеально поєднує в собі якість і продуктивність. Ідеально підходить для сушіння всіх типів гель-лаку для нігтів і УФ-гелю, забезпечує швидкий і ефективний результат під час манікюру і педикюру.

.


Характеристики


Лампа для нігтів, G8 Global Fashion, потужність 48 Вт має компактні розміри та практичний сучасний дизайн, ідеально підходить як для манікюру, так і для педикюру. Оптимальна вага дає змогу легко переносити її, що ідеально підходить для використання вдома або в дорозі.
Лампа доступна в п'яти стильних кольорах: білому, рожевому, персиковому, червоному та фіолетовому.

.


Верхня частина лампи оснащена цифровим дисплеєм і оснащена 4 кнопками таймера: 10 с, 30 с, 60 с і 99 с. Режим низького нагріву 99 с дає змогу поступово збільшувати потужність, щоб усунути відчуття печіння, спричинене гелями. Лампа легко перемикається між 48 і 24 Вт одним натисканням кнопки, щоб адаптувати потужність залежно від типу використовуваного продукту: 24 Вт для сушіння гель-лаку і 48 Вт для роботи з гелем. Вбудований у лампу вентилятор усуває відчуття печіння під час манікюру, забезпечуючи більш приємний і безпечний досвід.
Професійна лампа для сушіння нігтів G8 Global Fashion, 48W має знімне металеве дно, що полегшує виконання педикюру і забезпечує підвищений комфорт під час використання.

.


Лампа для манікюру і педикюру G8 Global Fashion, 48 Вт, біла оснащена 33 діодами, ретельно розташованими всередині для оптимальної полімеризації.

.


Діоди спеціально розроблені для захисту шкіри та очей від можливих побічних ефектів, забезпечуючи безпечне та комфортне середовище. Ця лампа ідеально підходить як для особистого, так і для професійного використання, поєднуючи високу продуктивність і максимальну безпеку.

.


Переваги лампи для полімеризації G8 Global Fashion LED/UV, 48 Вт, біла


✅ Висока потужність

✅ Висока якість

✅ Ультрафіолетова і світлодіодна технологія

✅ Швидка полімеризація гель-лаку і гелю

✅ Не викликає печіння під час сушіння

✅ Не пошкоджує шкіру та очі

✅ Підходить для салонного і домашнього використання

✅ Професійні результати

✅ 33 діода з терміном служби до 50 000 годин

.


.


Лампа для манікюру і педикюру LED/UV, G8 Global Fashion, 48W - ідеальний вибір для якісного манікюру і педикюру.

Дата: 24.05.2024 13:11 Переглядів: 9