У чому різниця між гелем, гель-фарбою і гель-лаком?

У чому різниця між гелем, гель-фарбою і гель-лаком?
Гель-фарба, гель і гель-лак можуть здатися схожими, але насправді між ними є значні відмінності. Щоб краще зрозуміти подібності та відмінності між цими гелевими системами, рекомендуємо прочитати цю статтю.


Що таке гель?


Гель - це полімерна речовина, яка твердне під впливом ультрафіолетових ламп, подібно до гель-лаку. Однак, на відміну від гель-лаку, гель використовується не тільки для покриття нігтьової пластини, а й для корекції довжини та форми нігтів. Його структура дає змогу одночасно створювати цікаві дизайни та зміцнювати нігті додатковою товщиною.

Гелі бувають як кольоровими, так і прозорими, і розрізняються за ступенем в'язкості залежно від цілей використання і задуманого дизайну. Завдяки своїй щільній структурі, гель вирівнює поверхню нігтя і надає йому естетичного вигляду.

.
Особливості гелю

- Незамінний продукт для власниць ламких і тонких нігтів;

- Гель зберігає бездоганний зовнішній вигляд манікюру;

- За допомогою гелевих систем можна втілити в життя практично будь-яку ідею манікюрного дизайну;

- Він потребує менше часу для нанесення і сушіння порівняно з акрилом, і його практично не потрібно спилювати.

4 купили
ID: 5849
140 ₴---> Гель для нарощування та моделювання нігтів - відкрити каталог


Що таке гель-лак?


Гель-лак - це унікальна речовина, що поєднує в собі властивості традиційного лаку для нігтів і гелю для нарощування. Саме тому він носить подвійну назву. З'явившись на ринку порівняно недавно, гель-лак миттєво завоював величезну популярність. Сьогодні практично кожен майстер манікюру використовує його у своїй роботі, що свідчить про його затребуваність і переваги.

.


Особливості гель-лаку

- Гель-лак цінують і люблять за його здатність триматися від двох до чотирьох тижнів;

- Гель-лак зберігає глянцевий блиск протягом усього носіння і не стирається на кінчиках вже на 3-4 день, як це відбувається зі звичайним лаком;

- Гель-лак не тільки надає нігтям привабливого зовнішнього вигляду, а й забезпечує надійний захист нігтьової пластини від пошкоджень, спричинених зовнішніми механічними впливами. Цей захисний шар сприяє зміцненню нігтів, роблячи їх міцнішими і здоровішими;

- Гель-лаки не містять шкідливих компонентів, таких як формальдегід, який часто присутній у звичайних лаках для нігтів;

- Його унікальна формула дає змогу не тільки створювати об'ємні дизайни, а й прикріплювати стрази, бульонки та інші декоративні елементи. Завдяки своїй стійкості та стійкості, гель-лак забезпечує довготривале збереження дизайну, а також відкриває можливість втілювати найсміливіші ідеї, які складно втілити за допомогою звичайних лаків;

- Гель-лак не має інтенсивного запаху, характерного для звичайних лаків.---> Великий вибір гель-лаків для нігтів - відкрити каталог


Що таке гель-фарба?


Гель-фарба - це щільний матеріал, який майстри найчастіше використовують у дизайні, а також гель-фарбою можна покривати поверхню нігтів. Вона найчастіше продається в пластикових баночках. Матеріал можна наносити як на зашліфовану поверхню після моделювання, так і на базове покриття натуральної пластини. Дуже часто використовується як матеріал для промальовування тонких ліній, дизайнів різних видів складності.

.


Особливості гель-фарби

Гель-фарба для нігтів має напівв'язку консистенцію, але водночас не розтікається, не пузириться і дуже зручно наноситься на нігті.

Гелева фарба для нігтів має великий набір характеристик:

- Має велику колірну палітру;

- Склади можна змішувати між собою, щоб досягти певного відтінку;

- За допомогою фарби можна промальовувати будь-які дрібні деталі;

- Засіб висихає тільки після полімеризації, а це означає, що дизайн можна коригувати перед самою сушкою;

- Для нанесення не потрібно спилювати великий шар нігтьової пластини;

- Прекрасна альтернатива гель-лаку в якості однотонної підкладки;

- Малюнки гель-фарбами мають приємну поверхню і контрастний колір;

- Манікюр з гелевою фарбою тримається 2-3 тижні;

- Фарба не засихає довгий час, її не потрібно постійно розмішувати;

- Пігмент не осідає на дно банки;

- Має щільну консистенцію;

- Володіє прекрасною насиченістю;

- Економічно витрачається.


14 купили
ID: 5943
50 ₴

---> Гель-фарба для нігтів - відкрити каталог


Відмінність гель-фарби від гель-лаку


Гель-лак і гель-фарба мають спільне слово "гель" і супутні слова - "лак" і "фарба".

Гель - це матеріал, який містить у складі синтетичні полімери. По-іншому можна сказати, що це рідкий пластик, який твердне під впливом УФ-променів.

Гель-фарба спочатку розроблялася для тонких ліній, вензелів та інших деталей. Гель-лак не має достатньої щільності, щоб створити такі чіткі елементи.

Відмінність між гель-фарбою і гель-лаком полягає в їхній текстурі та пігментації. Гель-фарба густіша і жорсткіша, тоді як гель-лак має більшу пластичність і меншу насиченість кольору.

Через свою жорсткість гель-фарба не підходить для покриття всього нігтя або створення френча. Спроба намалювати френч гель-фарбою, найімовірніше, призведе до сколів.

Гель-лак ідеально підходить для покриття нігтя повністю і створення французького манікюру. Якщо білий колір гель-лаку здається недостатньо насиченим, можна додати невелику кількість гель-фарби (близько 20-30%) для поліпшення щільності.


Читайте також: Китайський розпис на нігтях. Як зробити китайський розпис на нігтях - поетапна інструкція
Дата: 17.05.2024 12:19 Переглядів: 36