UV/LED Лампа для сушіння нігтів S3 Global Fashion 48 Вт - швидка полімеризація

UV/LED Лампа для сушіння нігтів S3 Global Fashion 48 Вт - швидка полімеризація

UV/LED Лампа для сушіння нігтів S3 Global Fashion 48 Вт


Лампа для манікюру UV/LED S3, Global Fashion 48W, гарантує полімеризацію всіх видів гель-лаків, гелів і біогелів. Завдяки цій потужності 48 Вт, пристрій забезпечує виняткову якість і швидкість застигання верхнього шару, роблячи процес манікюру не тільки зручним, але й професійним.

.Характеристики


Лампа для нігтів UV/LED S3, Global Fashion вирізняється високою якістю і міцністю використовуваних матеріалів, забезпечуючи довговічність і надійність у використанні. Її стильний і елегантний дизайн не тільки привертає увагу, а й додає шарму будь-якому інтер'єру. Лампу розроблено з урахуванням оптимального балансу ваги, забезпечуючи комфорт у використанні як у домашніх умовах, так і в умовах професійного манікюрного салону. Саме ці якості роблять її бездоганним вибором для тих, хто цінує поєднання функціональності, стилю та якості.

.Лампа для сушіння нігтів S3 UV LED, 48W, має три режими таймера для сушіння: 10 секунд, 30 секунд і 60 секунд, даючи змогу підібрати оптимальний час залежно від типу використовуваного матеріалу. Кнопка ввімкнення розміщена в зручному доступі, а для під'єднання до електромережі передбачено адаптер, розташований на задньому боці лампи, що забезпечує легкість у використанні та ергономічність дизайну.

.


.


Лампа для сушіння нігтів, гель-лаку S3 Global Fashion, 48 Вт оснащена сенсором і 33 діодами, ідеально розташованими всередині, що забезпечує швидке затвердіння всіх покриттів. Вона також оснащена знімним дном, що полегшує виконання педикюру.

.


.


UV/LED лампа для сушіння нігтів S3 Global Fashion, 48W абсолютно безпечна для шкіри та очей, не містить шкідливих інгредієнтів і не викликає відчуття печіння під час полімеризації.

.


Переваги лампи для манікюру S3 Global Fashion UV/LED 48W


✅ Потужна

✅ Поєднання ультрафіолетових і світлодіодних технологій для створення інноваційного та ефективного рішення

✅ Дуже швидке затвердіння всіх видів гель-лаків і УФ-гелів

✅ Економія енергії

✅ Не пече під час полімеризації

✅ Практично не нагрівається

✅ Не містить шкідливих інгредієнтів

✅ Компактний і елегантний дизайн

✅ Співвідношення ціни та якості

.

Оновіть свій манікюрний арсенал з лампою для манікюру LED/UV S3 Global Fashion, 48 Вт. Купити зараз ✅


.

Другие товары

Дата: 02.04.2024 08:55 Переглядів: 84