Лампа для манікюру UV LED L-1100 72Вт - найвища якість

Лампа для манікюру UV LED L-1100 72Вт - найвища якість

Лампа для нігтів UV LED LED L-1000 72Вт


Лампа для сушіння нігтів UV LED L-1100 Global Fashion є продуктом найвищої якості, створеним з дотриманням найсуворіших стандартів. З потужністю 72 Вт, вона забезпечує швидке і рівномірне сушіння будь-якого виду гель-лаку для нігтів або УФ-гелю. Цей інструмент ідеально підходить як для професійного використання, так і для домашнього догляду за нігтями, забезпечуючи надійний результат кожного разу.

.


Лампа для манікюру L-1100 Global Fashion володіє компактними розмірами і сучасним дизайном, який прекрасно впишеться як в інтер'єр салону, так і вдома. Її стильний зовнішній вигляд робить її елегантним акцентом, що додає вишуканості будь-якому простору. Завдяки легкій вазі лампу легко переносити, що робить її ідеальним компаньйоном у будь-якій поїздці або салонному сеансі. Ця універсальна модель підходить як для домашнього використання, так і для професійного застосування. 
Модель доступна в трьох кольорах: сріблястому, блакитному і рожевому.

.


Лампа для сушіння нігтів оснащена зручним цифровим дисплеєм і має 5 програм таймера, кожна з яких забезпечує оптимальний час сушіння: 10, 30, 60, 90 і 120 секунд.

Лампа для нігтів оснащена сенсором і 36 діодами з боків і зверху, забезпечуючи більш швидке й ефективне сушіння. Тривалість служби становить до 50 000 годин безперервного освітлення. Використовувана інноваційна технологія LED гарантує, що світлодіоди безпечні для шкіри та очей, запобігаючи можливим побічним реакціям.

.


.


Лампа для сушіння нігтів UV LED L-1100 Global Fashion, 72Вт оснащена знімним дном, що значно спрощує процес педикюру і забезпечує додатковий комфорт під час використання. Цей пристрій ідеально підходить як для манікюру, так і для педикюру, забезпечуючи приємне враження під час використання.

.Переваги лампи для манікюру і педикюру L-1100 Global Fashion 72W LED UV


✅ Потужна

✅ Технологія, що забезпечує швидке сушіння

✅ Ультрафіолетова і світлодіодна технології для інноваційного та ефективного рішення

✅ Ультрашвидка полімеризація всіх типів гель-лаків для нігтів і УФ-гелів

✅ Світлодіоди не потрібно замінювати через певний проміжок часу, так як вони можуть працювати до 50 000 годин

✅ Не пече при сушінні

✅ Не нагрівається

✅ Не містить шкідливих речовин

✅ Мінімальне споживання енергії

✅ Професійні результати

.


.


.


Лампа для сушіння нігтів LED/UV L-1100 Global Fashion, 72Вт стане чудовим помічником для виконання якісного манікюру і педикюру.

---> Лампа для нігтів LED/UV 72W, Silver, Global Fashion L-1100 - подивитися товар

---> Лампа для нігтів LED/UV 72W, Blue, Global Fashion L-1100 - подивитися товар

---> Лампа для нігтів LED/UV 72W, Pink, Global Fashion L-1100 - подивитися товар


Дата: 15.05.2024 10:03 Переглядів: 6